У Гройсмана дадуть менше мільйонів на хмельницький Палац спорту, ніж обіцялося

Згідно з рішенням Міжвідомчої комісії з відбору кращих конкурсних проектів, Хмельницький отримає 27 млн грн у 2019 році на будівництво Палацу спорту.

“Враховуючи кошти минулого року і наше співфінансування маємо близько 100 млн грн. Роботи ведуться щодня, без вихідних, і зміни помітні навіть в розрізі тижневої давнини”, – написав у “Фейсбуці” мер Олександр Симчишин.

Будівельні роботи Палацу спорту у Хмельницькому. Фото FB Симчишина

Як писав НГП, 14 травня на позачерговій сесії міський голова Олександр Симчишин озвучив інформацію, що Хмельницький отримає 40 млн грн з державного бюджету для продовження будівництва Палацу спорту. Для цього обранці довиділили 19,78 млн грн з міського бюджету у рамках співфінансування цього об’єкту.

Довідково. Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради 24 грудня підписалодоговір з ТОВ “Будівельний Альянс Груп” (Хмельницький) на будівництво Палацу спорту на вул. Прибузькій, 5/1а у Хмельницькому загальною вартістю 275,79 млн грн.

Також у 2018 році ТОВ “Будівельний Альянс Груп” одержало 54 млн грн у вигляді авансового платежу для початку робіт, виділених Кабміном.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Конаюча битлота

  2. битлота

  3. Потрусіть свої депозитні рахунки і не зазіхайте на державне.

  4. Нуачо. Нехай займаються там російські спецназівці. Бо тупі і пожадливі свободівці в купі з таким же українськими народом приведуть їх сюди до моменту побудови.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.