Хмельницькі депутати виділили 20 млн грн для продовження будівництва Палацу спорту

Депутати Хмельницької міськради виділили 19,78 млн грн для продовження будівництва Палацу спорту, що на вул. Прибузькій, 5/1а.

Сьогодні за це рішення проголосували усі 33 обранці, котрі були присутні на позачерговій сесії.

Частину коштів (11,5 млн грн) зняли з інших об’єктів: 5 млн грн – з будівництва НВК на вул.Залізняка, 32; 2,6 млн грн – реконструкції з надбудовою приміщень навчальновиховного комплексу №10 на вул.Водопровідній, 9А; по 1 млн грн – будівництва дошкільного навчального закладу на 120 місць на провулку Шостаковича, 28А; реконструкції каналізаційно-насосної станції з мережами водопроводу та каналізації в мікрорайоні Лезнево; реконструкцію вбудовано-прибудованої аптеки під адміністративне приміщення управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради на вул. Кам’янецькій, 38.

Водночас начальник фінансового управління Сергій Ямчук запевнив, що перерозподіл грошей не вплине не проведення ремонтних робіт на вказаних об’єктах, а при уточненні бюджету влада додасть необхідне фінансування.

Міський голова Олександр Симчишин пояснив, що довиділення коштів з міського бюджету, дасть можливість отримати Хмельницькому 40 млн грн з державного бюджету для продовження будівництва Палацу спорту.

Як писав НГП, Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради 24 грудня підписало договір з ТОВ “Будівельний Альянс Груп” (Хмельницький) на будівництво Палацу спорту на вул. Прибузькій, 5/1а у Хмельницькому загальною вартістю 275,79 млн грн.

Також у 2018 році ТОВ “Будівельний Альянс Груп” одержало 54 млн грн у вигляді авансового платежу для початку робіт, виділених Кабміном.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

 1. на інститутській молодцентр проскурів засрали. заставили галімою стекляшкою. нове мають будувати. старе утримайте нормально. господарі.

  • Гаспідарі!
   Їм би щось творити аби більше собі нахапати.
   Ох і зробили вони нас…
   Молоді але рані…

   • Тому що селюки ущербні. Мріяли з дитинства відірватися від багнюки та жити мільйонерами.

    • Мрія не погана вирватся з багнюки, але ж вони ту багнюку з собою несуть і з ким контактують то в багно мастять!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.