Палац спорту у Хмельницькому: підряднику перерахують перші 54 млн грн на будівництво

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради 24 грудня підписало договір з ТОВ “Будівельний Альянс Груп” (Хмельницький) на будівництво Палацу спорту на вул. Прибузькій, 5/1а у Хмельницькому загальною вартістю 275,91 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Цього ж дня замовник і підряник внесли зміни у відносини додатковою угодою. Згідно з нею, загальна сума будівництва зменшиться на 127,7 тис. грн – до 275,79 млн грн.

Також у 2018 році ТОВ “Будівельний Альянс Груп” одержить 54 млн грн у вигляді авансового платежу для початку робіт. Ці кошти виділив Кабмін ще 5 грудня як державну субвенцію. В урядовій постанові №1011 додається, що до 1 липня 2019 року розпорядники субвенції подають  щомісяця Мінмолодьспорту звіт про використання бюджетних коштів та звіт про стан виконання робіт з будівництва/реконструкції палаців спорту.

Усі будівельні роботи у Хмельницькому мають завершити до 31 грудня 2020 року.

Нагадаємо, що хмельницька влада намагалася восени 2018 року розіграти багатомільйонний тендер з будівництва Палацу спорту, але довелося відміняти через відсутність конкуренції на етапі аукціону.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ «Будівельний Альянс Груп» зареєстровано 2009 року в Хмельницькому. Засновником і власником зазначено хмельничанина Івана Крутилка. Останній є бізнес-партнером депутата Хмельницького міської ради Андрія Кветка у фірмах “Заріччя центр” і “Енергопарк Поділля”.

На місцевих виборах-2015 Крутилко балотувався до Хмельницької обласної ради від БПП “Солідарність”, але не пройшов.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Чому так довго будувати такий обєкт. За два роки гроші обезціняться. Крутилко буде вимагати доплати. Таке будівництво треба будувати за шість місяців. Ми живемо в сучсних реаліях, а не в минулому.

  • Так для этого всё и сделанно чтобы дополнительное бабло получить. Будальянс так со всеми тендерами поступает. Сначала выигрывает. а потом на этапе строительства добавляет.

   • Есть еще технические условия. Построить можно и за два месяца, но фундамент должен устояться, нужна скорее всего подушка, поскольку там болота – иначе трескать будет по швам. Если все делать по технологиям – каждый этап требует определенного времени.

    • В такому разі, дев’ятиповерхівки з моноліту більше 5-ти років мають будувати

 2. Можемо виготовити ферми !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.