На Хмельниччині презентували проект “Поліцейський офіцер громади”

Заступник начальника Головного управління Національної поліції Хмельницької області Валентин Білянський презентував головам об‘єднаних територіальних громад Хмельниччини інноваційний проект Нацполіції під назвою «Поліцейський офіцер громади.

Як повідомляє сектор комунікації поліції області, проект заснований на принципі «community policing», суть якого взаємодія поліції і громади в напрямку створення безпечного середовища для проживання людей.

Хмельниччина є одним із лідерів в Україні за темпами створення тергромад, яких сьогодні в області уже налічується 45. Разом зі зростанням кількості цих нових адміністративних одиниць серед правоохоронців все частіше почало поставати питання — яким чином максимально ефективно організувати правоохоронну роботу у громадах.

«Громада й поліція мають разом йти до спільної мети — створення безпечного простору для життя. А це можливо лише завдяки партнерству і плідній співпраці», — зазначив Валентин Білянський.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Все правильно, але таке вже було декілька разів, а закінчилось як завжди. Будувались всіма будинки шерифів. потім за безцінь продавались і так далі. Але сама ідея має право на життя, головне щоб не дурним на виконання.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.