Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» об’єднала найкращих представників Хмельниччини!

Професіонали своєї справи, справжні патріоти краю, небайдужі до майбутнього Хмельниччини, чесні та відкриті люди, готові серйозно працювати, а не займатися популізмом. Вони об’єдналися у команді партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Хмельниччина. В області відбулися десятки інформаційних форумів, мета яких – познайомити жителів краю з політичною силою та її головними завданнями на національному та місцевому рівнях.

Учасниками форумів стали визнані лідери громад, підприємці, активісти, волонтери, лікарі, вчителі, аграрії, представники промислових підприємств та органів влади. Разом цих людей об’єднало бажання змінити ситуацію в країні на краще та спільне бачення майбутнього своєї області та України, говорить лідер Хмельницького осередку партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергій Лабазюк.

«Я пишаюся нашою командою. Це люди, готові взяти на себе відповідальність за завтрашній день! Завдання перед нами стоять дуже складні. В країні криза, триває війна, економіка весь час занепадає, пандемія не вщухає. Ситуація потребує термінових і зважених рішень. Саме зараз на центральному і місцевому рівні потрібні підтримка підприємств, аграрного сектору, медицини, освіти. Поки ж ми бачимо лише обмеження державних субвенцій для громад, створення додаткових навантажень на місцеві бюджети, що гальмує розвиток ОТГ, різке падіння фінансування соціальних програм», – говорить лідер обласного осередку партії Сергій Лабазюк.

Жінки становлять потужну частину команди «ЗА МАЙБУТНЄ». Завдяки збільшенню їх участі у політиці та управлінській сфері, ухвалюватимуться більш зважені рішення, що гарантує принципово нову якість української політики. Відтак питанням гендерної рівності, протидії насильству, захисту дітей у партії приділяють велику увагу.

«Жінка має право реалізувати свій потенціал нарівні з чоловіком. Нажаль, дуже часто сьогодні українські жінки стикаються із зовсім іншим – дискримінацією, домаганнями, насильством. Їм нав’язують комплекс меншовартості, блокуючи можливості для розвитку успішної особистості. Разом з моїми соратницями ми це здолаємо. Кожна з нас почне цей шлях з виховання власних дітей, зі зміни власних поглядів на проблему», – заявила під час інформаційного форуму лідерка жіночого руху «ЗА МАЙБУТНЄ» на Хмельниччині Віолета Лабазюк.

У програмі партії «ЗА МАЙБУТНЄ» одним з пріоритетних пунктів зазначено розширення повноважень громад, здійснення реальної фінансової та бюджетної  децентралізації.

Громади мають повне право розпоряджатися власними коштами для вирішення питань місцевого господарства,  інфраструктури,  громадського й культурного життя.

«Ніколи і нікому з центру не буде видніше, які проблеми є нагальними у тому чи іншому куточку країни. Місцеві жителі і громада самі можуть точно визначити, куди їм спрямувати кошти – на будівництво нового дитячого садочка, ремонт дороги чи інше. Саме тому у програмі партії «ЗА МАЙБУТНЄ» пріоритетним зазначено надання фінансової автономії громадам», – говорить депутат Хмельницької обласної ради, будівельник Артур Фрідман.

Соціальна сфера є другою надважливою складовою нормального функціонування населених пунктів і всієї держави. Без шкіл та медичних установ села та містечка будуть приречені на занепад. У той же час розвинена соціальна інфраструктура сприятиме розквіту регіону, зупинить виїзд молоді на роботу у міста та за кордон.

«Майбутнє твориться уже сьогодні. Якщо сьогодні ми закриємо лікарню чи школу, то завтра молода родина з дитям виїде у місто, де є доступ до якісної медицини та освіти. Держава повинна зрозуміти, що ці галузі мають бути у пріоритеті, що це є фактор національної безпеки. Якщо не буде ефективно працювати система охорони здоров’я, освітня галузь, то не буде належно працювати жодна ланка господарства», – говорить директор КНП «Хмельницький серцево-судинний центр» Андрій Кланца, який приєднався до партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

За словами медика, зараз на Хмельниччині є вельми актуальним розвиток кардіологічної служби, будівництво реперфузійного центру, де буде надаватися сучасна допомога кардіологічним хворим та устаткування закладів високотехнологічною апаратурою.

«На державному рівні має якомога швидше запрацювати система обов’язкового державного медичного страхування. Не повинно залишитися жодної людини, особливо, якщо це – дитина, яка не матиме доступу до якісних медичних послуг. У програмі партії «ЗА МАЙБУТНЄ» соціальним питанням відведено чільне місце», – зазаначає директор комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна дитяча лікарня» Лілія Брухнова.

Основою життєдіяльності громад є сильні місцеві підприємства, аграрні компанії та фермерські господарства. Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» обстоює ідеї економічного прагматизму, в основі якого – пріоритетна підтримка вітчизняного виробника, збільшення внутрішнього виробництва, стимулювання переробки сировини в Україні.

«Потрібно, щоб в області сильних господарств, де народ сам собі інвестор, ставало все більше і більше. По суті, селу для нормальної роботи потрібно не так уже й багато — мати стабільні закупівельні ціни на вирощену продукцію. Держава має заохочувати громадян до самозайнятості, щоб активніше розвивалося індивідуальне підприємництво, мале фермерство, крафтове виробництво і зелений туризм. Якби був такий підхід до селян-виробників як на Заході, то ми б не бідували і не зважали на те, що скажуть у МВФ, СОТ чи в ЄС», – переконаний депутат Хмельницької обласної ради, аграрій Микола Олицький.

Тож партія у своїй програмі пропонує запровадити механізм надання довгострокових державних кредитів вітчизняним виробникам, запровадити п’ятирічний мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу і надати їм державні гарантії, звільненням від ПДВ поставок товарів, робіт і послуг за державні кошти чи замовником яких є держава.

«Наповнення державного та місцевого бюджетів мають відбуватися не за рахунок посилення фіскального тиску на бізнес, а за рахунок покращення умов для його роботи. Головне, щоб центральна влада приймала ефективні рішення, а підприємці – чесно сплачували податки», – говорить ще один аграрій, депутат Кам’янець-Подільської райради Ігор Гай.

Саме україноцентристська зовнішня політика, тобто пріоритетність українських інтересів у міжнародних відносинах зазначається у партійній програмі «ЗА МАЙБУТНЄ». А ще – великий акцент робиться на реалізації внутрішнього потенціалу кожного регіону, сприянні місцевим виробникам, розбудові інфраструктурних об’єктів, а завдяки активізації економіки – і посиленні соціального захисту.

«Фокус уваги всієї держави та місцевої влади має бути зосереджений на встановленні соціальної справедливості. І тут особливої підтримки потребують молоді сім’ї, яким треба підвищити розмір допомоги після народження дитини; багатодітні родини, яких треба забезпечити житлом. Ну, і, звичайно, максимально маємо підтримувати дітей з інвалідністю», – наголошує волонтер, партнер в ПОГ «Центр медико-соціальної реабілітації дітей Синергія» Сергій Бабій.

Також серед соціальних пріоритетів партія визначила забезпечення гідного рівня життя пенсіонерам, підтримку воїнів АТО, надання їм грантів на створення малих підприємств, пільг на придбання житла, а також – щорічне пільгове медичне обслуговування.

Отже партія «ЗА МАЙБУТНЄ» окреслила свої головні пріоритети, зібрала для їх реалізації ефективну та авторитетну команду і готова втілювати у життя поставлені земляками завдання!

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!