Укравтодор захистив “Онур”, який кілька місяців не міг розпочати ремонт багатостраждальної дороги на Хмельниччині

Голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков пояснив, чому новий підрядник, турецька компанія “Онур” тривалий час не розпочинала реконструкцію дороги М-12  у Хмельницькій області.

Про це він сказав під час робочого візиту президента на Хмельницьку АЕС у середу, 9 вересня.

“Були дві речі, які не дозволяли розпочати роботи. Це дозвіл ДАБІ, який вони вже отримали. І другий момент – корегування проєкту. Адже проєкт, за яким будувала китайська компанія, був складений три роки тому. Якщо коротко сказати, то два тижні тому турецький підрядник розпочав земельні роботи, а відсьогодні – фрезерують саму дорогу. До кінця року плануємо покласти два шари асфальту на найгірших ділянках, щоб запезпечити під’їзд до Вінницької області”, – заявив керівник Укравтодору.

Як писав НГП, на початку червня 2020 року голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков заявив, що компанія “Онур” виграла тендер на капремонт дороги М-12  у Хмельницькій області. Проєкт фінансується за кошти Світового банку, а дорожні роботи планувалося відновити з 1 липня.

Як відомо, 3 червня 2019 року Світовий банк припинив контракт з китайською фірмою Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd., з якою у жовтні 2017 року було підписано контракт на 38,5 млн дол. на реконструкцію дорого М-12 на Хмельниччині.

Загалом, підрядник побудував 3,9 км нової дороги від Голоскова до Меджибожа, але її введення в експлуатацію залишається не можливим через те, що він не поклали останній шар асфальту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Невже буде дорога? А ж не віриться!

  2. Название сайта не соответствует действительности…Иначе как объяснить “Off” для отдельных статей ??? Если можешь попробуй объяснить…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.