Вдруге за рік – Хмельниччину знову відвідає президент Зеленський

У середу, 9 вересня очікується візит президента Володимира Зеленського до Хмельницької області.

Фото з сайту президента

Як стало відомо “Незалежному громадському порталу”, глава держави побуває у Сатанові Городоцького району, де ознайомиться з будівельними роботами відрізку дороги і школи у рамках “Великого будівництва”.

Крім цього, Володимир Зеленський завітає до хмельницького політехнічного коледжу. Окремо у центральному парку імені Михайла Чекмана відбудеться з’їзд політичної партії, на якому керівник країни представить свою команду, яка балотуватиметься на місцевих виборах.

Ще президент планує відвідати Хмельницьку АЕС.

Нагадаємо, що на початку червня Володимир Зеленський побував з дводенним візитом на Хмельниччині. Тоді ж він з главою свого офісу Андрієм Єрмаком, головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком, головою ОДА Дмитром Габінетом і мером Олександром Симчишиним відвідали кав’ярню в Хмельницькому всупереч карантину.

19 червня Хмельницький міськрайонний суд оштрафував голову Офісу президента Андрія Єрмака, першого заступника голови Офісу президента Сергія Трофімова, головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, голови Хмельницької ОДА Дмитра Габінета і міського голови Хмельницького Олександра Симчишина. Кожного з них оштрафували на 17 тис. грн за порушення правил карантину під час відвідування хмельницької кав’ярні.

При цьому суд не наважився покарати президента Володимира Зеленського. Суддя повідомив, що призупиняє розгляд справи та звертається до голови Верховного Суду з проханням скликати пленум суддів Верховного суду для розгляду питання щодо зверення до Конституційного суду за офіційним тлумаченням ч.1 ст. 105 Конституції, згідно з якою Президент України користується правом недоторканності на час виконання повноважень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. И что клоуны забыли у нас.

  • Истинная причина всей движухи, атом числе ремон дороги…Синагога в Сатанове, городе в Хмельницкой области в Украине, была построена в 1514 году, что, вероятно, делает ее самой старой из существующих синагог в Украине. Википедия

 2. А на дорогу до Летичева подивиться?

 3. Правильно робить, що їде. Наші чиновники звикли щось робити тільки тоді коли над ними з нагайкою стояти. Хоч роботи активізуються!!

 4. Нехай пробіжиться з Голосківа до Меджибожа поряд з фурами.

 5. готуємо смартфони для селфі)

 6. Ага, роботи підуть жвавіше. А хтось отримає прочухана)

 7. Ну все,позакривають школи і садки:(

 8. Так там для його співвітчизників будують Арден палац. Ліси поогороджували від гоїв. Все нормально, може не їхати.

 9. Пархатий знову буде бігати Хмельницьким, надоїв

 10. Енгельс Гасанович (злякано.) Шито, апят?
  Василь Гнатович. Оп’ять, оп’ять, Гасанович.

 11. Що за вислів ” центральний парк ” писали на замовлення новачка???!!
  чи вже перейменували ?
  Я знаю назву парку – Парк імені Михайла Чекмана.

 12. Зе. Коли нашого Картавого злодія мера візьмуть за сраку органи?

 13. Нема чого шастати по нашому місту. Нехай їде в Кривий Ріг, де його не дуже люблять, до речі в інтернеті є багато висловлювань про нелюбов 😊

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.