Карантин і кава з президентом. Мер і голова Хмельницької ОДА відвідали кав’ярню із Зеленським

Президент Володимир Зеленський разом з главою свого офісу Андрієм Єрмаком і головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком відвідали кав’ярню в Хмельницькому всупереч карантину.

“Президент Володимир Зеленський прогулявся по центральній частині міста Хмельницького та спробував каву в місцевій кав’ярні”, – повідомила його пресслужба.

“Крута кава в Хмельницькому! Ароматна і смачна! Перші кав’ярні виходять з карантину, приходимо до тями потихеньку від коронавірусної епідемії”, – йдеться в інстаграмі президента України.

Однак уряд України забороняє діяльність з надання послуг громадського харчування в приміщеннях до 5 червня. Дозволено працювати тільки літнім майданчикам, в тому числі під тентами. За одним столом дозволено перебувати не більш ніж чотирьом відвідувачам одночасно.

Разом із Зеленським за одним столиком були як мінімум ще п’ять чоловік, у тому числі перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов, голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет і мер Хмельницького Олександр Симчишин.

Відвідувачі кав’ярень повинні бути в респіраторах або захисних масках весь час, крім вживання їжі.

Пізніше у коментарі хмельницькій журналістці глава держави поділився враження після відвідування місцевої кав’ярні.

“Кава класна, дуже смачна кава”, – наголосив Володимир Зеленський.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Певно, штанцы намочили)))

  2. Клоуны. Ни хера не могут решить для жителей Украины кроме нашего дорогого мера.

  3. ВСі ці клоуни, за їх же законами є порушниками…. штрафуйте їх.. собака Авакова.. фас.. чи ні.. чи ці клоуни вважаю себе вже вищими за нас ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.