Дорога кава з президентом: суд оштрафував Габінета і Симчишина за порушення правил карантину

Хмельницький міськрайонний суд визнав винними голову Хмельницької ОДА Дмитра Габінета і міського голову Хмельницького Олександра Симчишина у порушенні правил карантину (ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення) і признначив штраф 17 тис. грн кожному.

Сьогодні були винесені відповідні поставнови суду.

Водночас високопосадовці мають 10 днів з дня винесення рішень, аби подати апеляції до Хмельницького апеляційного суду.

У коментарі НГП голова ОДА Дмитро Габінет сказав, що не планує оскаржувати в апеляційній інстанції накладення штрафу.

Як писав НГП, сьогодні у Хмельницькому міськрайонному суді відбулося засідання у справі про порушення карантину президентом України Володимиром Зеленським під час його перебування у Хмельницькому.

Після повернення з нарадчої кімнати суддя Місінкевич заявив, що призупиняє розгляд справи та звертається до голови Верховного Суду з проханням скликати пленум суддів Верховного суду для розгляду питання щодо зверення до Конституційного суду за офіційним тлумаченням ч.1 ст. 105 Конституції, згідно з якою Президент України користується правом недоторканності на час виконання повноважень.

Нагадаємо, що 3 червня президент Володимир Зеленський разом з главою свого офісу Андрієм Єрмаком і головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком відвідали кав’ярню в Хмельницькому всупереч карантину.

“Крута кава в Хмельницькому! Ароматна і смачна! Перші кав’ярні виходять з карантину, приходимо до тями потихеньку від коронавірусної епідемії”, – йдеться в інстаграмі президента України.

Однак уряд України забороняє діяльність з надання послуг громадського харчування в приміщеннях до 5 червня. Дозволено працювати тільки літнім майданчикам, в тому числі під тентами. За одним столом дозволено перебувати не більш ніж чотирьом відвідувачам одночасно.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

  1. Негайно у відставку обидвоє ! Засранці.

  2. Зате гідрант проституції нічого не порушив. Зелю геть!

  3. Симчишина тупо підставили,він попереджав,що порушують карантин,а президент йому пообіцяв,що все буде добре,і розвів як і всіх українців,зі своїми обіцянками.

  4. “призупиняє розгляд справи” це за якою статтею КУпАП таке передбачено) штрафу не буде однозначно

  5. Попили кави з малоросійським жидом, ось тому й дорого вийшло. Най СБУ ще порушить справу проти мера за те що піддав життя Президента смертельній небезпеці. Тим паче що в них зараз мода на безглузді справи.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.