Віце-мер порадив, як вижити хмельницькому бізнесу в умовах карантину

Заступник міського голови Хмельницького Володимир Гончарук порадив місцевим підприємцям не витрачати час даремно і пристосовуватись до нових реалій в умовах загальноукраїнського карантину.

Про це він написав у “Фейсбуці”.

“Друзі, динаміка поширення вірусу COVID-19 в світі чітко вказує, що 3 квітня жодні обмеження не закінчаться. У кращому випадку це буде близько 2 місяців, а з певним послабленням можливо до півроку-року. Можемо обурюватись, але це реальність з якою потрібно погодитись. За цей період відбудеться зміни типів поведінки людей, їхні звички та пріоритети, зміна ланцюгів постачання, умов праці, зникнуть та з’являться сотні тисяч, а то й мільйони робочих місць. Величезне прохання. Не втрачайте час даремно. Пристосовуйтесь до нових реалій”, – наголосив він.

Зокрема, посадовиць радить:

 • переходити з офлайну в онлайн (створюючи інтернет-магазини, надаючи можливі послуги онлайн);
 • організовувати адресну доставку товару;
 • намагайтись кооперуватись з іншими (наприклад, заклади ресторанного господарства з сервісами доставки);
 • модифікувати оплату праці (в межах законодавства);- переводьте частину послуг на фріланс та працівників у віддалений доступ;
 • шукати нові цільові ніші;
 • використовувати велосипеди для доїзду на робочі місця (враховуючи обмеження в роботі громадського транспорту);
 • бути креативними та інноваційними;
 • пристосовуватись до змін попиту (виробництво засобів гігієни);
 • за умови вибору надавати перевагу хмельницькому виробнику;
 • підтримувати один одного у складних ситуаціях.

На цю ж тему читайте публікацію НГП “Життя за карантином“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 28

 1. Какие реалии?Жрать нечего.Хорошо что они дали зелёный цвет эпицентру

 2. советчик БЛИН.

 3. Жрачка теж буде онлайн

 4. Усач бредит, а бабло ему и дальше капает

 5. Володимир все правильно написав,потрібно шукати нові ніші і рухатись вперед.А влада,в цьому допоможе.

 6. Вова, що там ти можеш радити бізнесу?
  Вова, який ти бізнес побудував сам?
  Вова, краще, ніж поради давати, краще звільнишся з посади заступника міського голови Хмельницького. Відкрий хоча б свій ФОП. І тоді на власному прикладі покажи, як ти побудуєш свій бізнес і яких успіхів ти досягнеш у своєму власному бізнесі.
  А перед тим як набратися сміливості і звільниться з посади заступника міського голови Хмельницького, що ти навряд чи зробиш, напиши повний звіт суспільству Хмельницького, що ти конкретно зробив на цій посаді і який економічний ефект від цього отримав бюджет Хмельницької міської ради? Поки, що ми тільки знаємо, що ти катався за бюджетні гроші і бізнесу в закордонні відрядження. І що який результат цих відряджень? Які інвестиції ти самостійно завів у Хмельницький? Чому від тебе Вова, Шура Симчишин забрав економічний напрямок і передав іншому заступнику? Чому тобі віддали в управління медичну сферу міста Хмельницького? Ви вже разом з Шурою Симчишином так доуправлялися, що зараз в період Короновірусу COVID-19 ви в екстреному порядку збираєте на медицину гроші з працівників Хмельницької міської ради і з міського бізнесу. А де ви раніше були “великі управлінці”?! Чому наші бюджетні гроші мешканців Хмельницького “направо і наліво” роздавали на соціальну допомогу, при цьому не подбали про покупку сучасного медичного обладнання в наші лікарні та поліклініки? Коли почався коронавірус COVID-19 в Китаї, чому ви в той час не почали купувати медичні маски, антисептики в наші лікарні та поліклініки? Та тому, що ви не управлінці, а сучасні балаболи!

  • Гірше ніж сучасні балаболи! Вони голодні безпринципні паскуди, які використовують усі методи, в тому числі болабольство що би сподобатися примітивно мислячим людям, та дорвалися і втриматися біля корита.

  • Врахуйте, що Володі ми за минулий рік виплатили 500 тис зарплатні.
   А бізне він вже давно відкрив – доходи дружини за 4 роки збільшились в 10 разів (до 600 грн), щороку подвоюючись. І все це за “навчальні і консультаційні” послуги.

 7. Смотри Вова без маски не ходи, и без надобности на улицу не выходи, лучше сиди дома…Ведь для вас тоже может много чего измениться…

  • Володя з Парижу після святкування 8 березня прилетів, та й вирішив не йти на 2-тижневий карантин, то його жахаються і досі і просять на наради не приходити, а він відмовляє людям в роботі на дистанційці.
   ХАЙ ЖВЕ ВІРУС!!!

   • Яку пошесть та нечисть пригріли хмельничани, та дали можливість обкрадати себе.

 8. Вовка ти довго думав щоб написати цей маразм?

 9. Шукайте нові цільові ніші ??? Оце сказав сильно !!! Просто геній !!!

 10. Гончарук, ти реальний трутень, який нічого в житті самостійно не створив і не збудував, а даєш поради бізнесу. Ти козел драний, хоча б чимось корисним (крім майданів) займався? Як і твій шеф – картавий, точно нічого путнього не досягнув і не досягнеш. Коли ви вже сволотівські злодюги повернетесь на смітник, звідки й повилазили. Рекомендації воно дає. Мерзота.

 11. Володька дуже сильно головою стукнувся

 12. Тих інтернет магазинів, як в селі гною. Попробуй там щось продай.

 13. Цей мордозвон пустий як барабан. До призначення він тільки марав городські комунікації та валав на мітингах. Все що він зміг зробити це просмердіти собою стіни міськвиконкому, бути учасником деребану міських ресурсів! Ах да, його запрошували, просто для протоколу, як профільну посаду.

 14. Усач що ти несеш це повний маразм. Напиши краще заяву і йди у відставку не позорься.

 15. Володєй, ти де таких словєй набрався?
  Будь простішим. Розкажи про власні резерви, хоча б в міськвиконкомі
  До прикладу: скільки працівників, а особливо начальників відділів та їх заступників мають пенсії та чималі зарплати. Таким чином, ви безграмотні горлопани, забезпечуєте собі імідж на їх напрацюваннях. Таких ,,високооплачуваних,, фахівців вистачає як в фінансовому, управління соцзахисту, ЦНаПІ та інших підрозділах. Декларації не дадуть збрехати за що на вас працюють.
  А ти тут втираєш підприємцям як їм бути. Вони бюджет не дерибанять, а ПРАЦЮЮТЬ!

 16. Усатый идиот

 17. Що ви там вилупки розумієте в економіці!!!
  Я чотири роки керував управлінням!
  Тепер керую управлінням охорони здоровя, і повірте все що я пишу, щира правда, Ви ще пів-року будете дома сидіти на сухарях, так що думайте, і не пишіть, що я Вас не попереджав!

 18. Я в ШОЦІ!!
  Скільки бруду виливається роками, а воно сопе, та ще хоче повчати.
  Та зійди з очей по тихому, бистріше забудуть, не наберай на свою голову прокльонів.Легше буде жити. АЛЕ це ж корито, як відірватись!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.