“Про це треба кричати, щоб тут не було Балканського півострову”. Габінет натякнув на проблеми з релігійним питанням

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет висловив думку, що на Хмельниччині може загостритися релігійне питання.

Про це високопосадовець сказав під час звіту за підсумками 100 днів.

“Я – за Помісну церкву, вона потрібна. Але ситуація розгорнулася таким чином, що нині тривають суди. І вони виграються однією з церков. В окремих населених пунктах уже формуються відповідні настрої. Ця ж ситуція може бути підігріта певними людьми з будь-якої сторони, що призвиде до такого вибуху в країні, що мало нікому не здасться!.. Про це треба говорити, вже треба кричати, щоб тут не було Балканського півострову”, – заявив очільник області.

Нагадаємо, що станом на березень 2019 року у Хмельницькій області 45 парафій УПЦ МП перейшли до лав Православної церкви України.

Як відомо, на Балканському півострові функціонує унікальне релігійне середовище. Головним чином: православні, мусульмани і католики. За останні півстоліття досвід релігійного життя практично усіх (Греції меншою мірою) країн, означений ідеологічними, політичними утисками через тоталітарні режими, обмеженням релігійних прав і свободи віровизнання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 23

 1. Бурлика на кол!

  • В дурдом лікуватися, потім на ремонт доріг

  • Бурлик і так буде тяжко здихати тому що за такі дії обовязково будуть нести своєю долею або він або його потомки. Церква поругаємою не буває !

  • Я тебе знайду,і сам на палицю посаджу!

   • Шукай всіх нас, тільки не розчахнися недоноску

   • А впевнений що вижевеш Бублик ? Чи прийдете скопом? Так тож не допоможе)

   • Щодо ПО «Свободи»: На розташованій на кілька км на схід від «Ракове» залізнічній станції Богданівці, у закутку, що знаходиться недалеко від залізничного переїзду, вже кілька років здійснюється завантаження на залізничний транспорт незаконно зрізаної древесини. І весь цей час над данним майданчиком майорить червоно-чорний «свободівський» прапор, який постійно поновлюється. Хто не вірить хай сам поїде туди і перевірить. Раніше я вже писав про це, але …

    • Просив перевірити. Сьогодні 12.03 перевірили – усе на місті: і ліс, і крани, і полувагони, і прапор …

 2. То звернися до свого презика, щоб судам гайки позакручував

  • Держава відокремлена від церкви, про що зазначено в Конституції. Порушить Конституцію, то рано чи пізно сяди або ж піде “у біга”

 3. До речі, а хто такий Бурлик?

 4. Куди лізуть? Якого? Хто радить? Дороги краще робіть!

 5. Бурлик ще є ніби-то депутатом облради, ніде не працює, їздить на машині та виконує “замовлення” партії “Свобода”. Цей хлоп є хуліганом по якому плаче тюрма.

 6. Владі потрібно не ховати голову в пісок, а стати на захист Українсьської Церкви, якщо вона вважає себе українською владою! А поки що ми бачимо поразку і руїну перед Московським паханатом, який не має проблем ні з коштами, ні з прибічниками, явними та прихованими. А тобі Дрюня Жопік “Анонім” до Бурлика як до Києва рачки! Він тебе знайде і глаз на жопу натягне!)

  • Клав я на Бурлика! Що Бурлик в своєму житті зробив корисного для суспільства? Тільки виробляє ідіотізм!!! Балван, який знаходить безмозглих сопляків та вчить їх бути ідіотами в масках!

  • Рогуль тобі як генетичному рабу завжди поразки будуть бачитися.

 7. Ідіть служити,захисники! Бурлики,ромасюкови,шмурлики,депутати блін. Відсиджуються в теплих кріслах.

 8. Щодо ПО «Свободи»: На розташованій на кілька км на схід від «Ракове» залізнічній станції Богданівці, у закутку, що знаходиться недалеко від залізничного переїзду, вже кілька років здійснюється завантаження на залізничний транспорт незаконно зрізаної древесини. І весь цей час над данним майданчиком майорить червоно-чорний «свободівський» прапор, який постійно поновлюється. Хто не вірить хай сам поїде туди і перевірить. Раніше я вже писав про це, але …

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.