На Хмельниччині 45 парафій УПЦ МП перейшли до лав ПЦУ

На кінець лютого у Хмельницькій області 45 парафій УПЦ МП перейшли до лав Православної церкви України.

Про це повідомив у “Фейсбуці” Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній Махота.

Так, 28 лютого оформили перехід парафії сіл Бережанка (Водвиження Хреста Господнього, наст. прот. Борис Гулик) і Кугаївці Чемеровецкого району (Зачаття Праведної Анни, наст. прот. Борис Гулик).

Митрополит Махота з мирянами. Фото FB

Як писав НГП, Міністерство культури опублікувало перелік церков, яким необхідно вказувати належність до Російської православної церкви (РПЦ).

У Хмельницькій області нараховується 1000 релігійних громад УПЦ МП, які мають протягом трьох місяців повинні внести у свій статут (положення) зміни, передбачені ч. 7 ст. 12 закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” та подати їх на реєстрацію в установленому порядку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Активніше, активніше втрачаємо показник, он на Рівненщині РДА активно допомагають, і ломом та болгаркою працюють, головне “перевести”, а там як хочуть

  • Не сци, кацапчику, все йде по плану. Звісно, насправді кацапський каганат не має 1000 приходів, це 1000 зареєстрованих “громад”, але десь з 400-500 церков має. І десять відсотків вже послали кацапів нах, а решта – готується.
   Как паґодка то в масквє, “праваславния”?)))))

   • так саме так і треба, як колись красноармейці))) Не сци, кацапе

    • Ото АТО досягнення, заживемо… В черговий раз бидло (Східняк, Онанім) пролемонструвало свої ницисть і хамство… Побачимо о виборам…

     • При чому тут міліція, як грім порося вбив????
      А вибори тут яким боком? Цей старечий маразм ” снова путіньонка” все міцнішає і міцнішає))))

   • Не переймайся бидло “східня”, в с. Катеринівка Тернопільської області після захвату місцевої церкви і передачі її КП люди за 1 рік побудували нову і 70-80% людей ходять в УПЦ МП а в ту захвачену нема кому ходити. І ще цікавий факт, тих хто активно приймав участь в захваті церкви покрутило, один каліка став, двоє раптово померло., в однієї “активістки” на дітях аукнулося. БОЖА КАРА ! Синдром васьки червонія наздожене все рівно і ти теж здохнеш “східняку”

    • Та всі здохнем, голубе, всі, і ти здохнеш теж. Не віриш? Спитайся будь якого москальського попа)))))

  • Так, це правда. Адмінресурс задіяний активно. І переводи для галочки і для кількості. Це при тому, що Статут ПЦУ ще не зареєстровані, статутів єпархій немає… А ми біжимо, бо комусь треба кількісний показник. Я всією душею за ПЦУ, але за таку, як це розповідає владика Епіфаній, за перехід за правилами як церковними, так і державними. Без підміни понять і заготовок протоколів на збори громад. Дай Боже всім нам розуму…

 2. А горілрчку то забрали… і огірочки….

 3. якщо запутенко з душителем проти, значить діло правильне. шкода, що мало переходить о ПЦУ. фсбшних попів і їх агітаторів нафіг з хмельниччини.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.