Дорожник, звільнений Лозовим, ледь не заблокував рахунки ДП, яке реформував Габінет

Екскерівник державного підприємства “Служба місцевих доріг” Сергій Матус, якого у березні 2019 року звільнив тодішній голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий, добивався у суді арешту рахунку цього ДП.

Колишній голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий і дорожник Сергій Матус

Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 21 лютого.

За матеріалами справи майже рік пан Матус судиться з ОДА через своє звільнення, яке вважає незаконним. Під час розгляду справи 19 лютого його представник подав до заяву про забезпечення позову, в якій просив суд накласти арешт на грошові кошти, що знаходяться на розрахунковому рахунку державного підприємства «Служба місцевих автодоріг», а також заборонити Хмельницькій ОДА як органу управління майном передавати майно ДП на баланс іншого новоствореного ДП «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг».

На думку позивача, він має письмові докази того, що Хмельницька ОДА з метою недопущення його поновлення на посаді директора «Служби місцевих автодоріг» і виплати заробітної плати за час вимушеного прогулу, 13 січня 2020року зареєструвала нову юридичну особу Державне підприємство «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг». Далі на підставі розпорядження голови ОДА від 17 лютого відбувається активна передача на його баланс майна, що знаходиться на балансі ДП «Служба місцевих автодоріг».

За таких обставин, вважає Матус, існує небезпека, що відсутність основних засобів на балансі ДП «Служба місцевих автодоріг» та грошових коштів на його рахунку, призведе до ліквідації, а відтак унеможливить виконання рішення суду в частині поновлення порушених прав та інтересів позивача.

Водночас представник ОДА в судовому засіданні заперечив проти задоволення заяви. Пояснив, що голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет приймає рішення про створення чи ліквідацію підприємств в межах своїх повноважень. Рішення облдержадміністрації не є предметом цього спору. Наразі підприємство існує, рішення про його ліквідацію не приймалось, а тому загрози невиконання рішення суду немає.

Представник ДП «Служба місцевих автодоріг» в судовому засіданні заперечила проти задоволення заяви. На її думку, не надано доказів, що це підприємство ліквідується та, що передається все майно. А рішення суду не може ґрунтуватись на припущеннях.

Суддя Оксана Козак дійшла висновків, що Матус і його представник не обґрунтовали заявні вимоги. Більше того позов Матуса стосується поновлення на роботі та стягнення заробітної плати до органу управління майном Хмельницької ОДА, а не до ДП «Служба місцевих автодоріг». Щодо дій облдержадміністрації у частині створення ДП «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг», суд вважав, що це не є предметом розгляду в цьомупровадженні.

З наведених підстав суд  відмовив в задоволенні заяви представника позивача про забезпечення позову.

На цю ж тему читайте публікації “Дорожник для губернатора” і Дорожник для губернатора-2, або Хто розіграє 850 млн грн на місцеві автошляхи

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Звертаюся до обласного керівництва ГО Свобода. Як так може бути. Загинула Небесна сотня проти режиму Януковича, а у Старій Синяві депутат селищної ради від Партії Регіонів. Крім того голова постійної комісії. Грабує на свій розсуд земельні ділянки. Обіжає та обдурює селян. Взято з Держреєстру станом на22.01. 2020 р. Старосинявська РПО Партія Регіонів Код 260 93157 Адреса: смт. Стара Синява вул. Грушевського буд.61 кім 36 Керівник Борбич Олександр Гаврилович зареєстровано 07. 09. 2001року. Засновники Дроздовський Валентин Вікторович, Савчук Дмитро Васильвич. Стає не по собі. Від Свободи такого не очікувала. А їй так вірила і підтримувала.

  • Так як земельку в Хмельницькому і області як крадуть свободівці ще ніхто не крав, особливо гарно виходить це робити в Хмельницького мера

 2. В попередньому коментарі йдеться про Дроздовського Валентина Вікторовича бувший ярий партієць Партії Регіонів перевтілився на Свободівця но діє по методу Януковича грабує земельні ділянки веде себе зухвало. Срам.

  • шановний Микола Йолупович а Дроздовський Віталій ВО “Батьківщина” земельку також ДЕРЕБАНИТЬ. Чи за своїх МОВЧИТЕ.

 3. Ви спочатку запитайте керівництво “Свободи” хто фінансує цю партію і хто стріляв в Небесну сотню першим, багато зрозумієте,Пані

 4. По данным албанской разведки от небесной сотни уже остался почти полтос. А свобода это днище Украины!

 5. абрам – мент.

 6. Hello to every body, it’s my first go to see of
  this web site; this website includes remarkable and really good data in support of
  visitors. 31muvXS cheap flights

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.