Шаровечка, яка не хоче до Хмельницького, знайшла союзника

Хмельницька ОДА затвердила висновок на відповідність Конституції та законам України проєктів рішень про добровільне приєднання територіальних громад сіл Водички, Климківці Водичківської сільської ради Хмельницького району до Шаровечківської об’єднаної територіальної громади Хмельницького району з центром у селі Шаровечка.

Про це свідчить розпорядження голови ОДА від 29 січня.

Водичківська сільська рада, яка до цього часу не входила до жодної ОТГ, 16 січня затвердила на сесії проєкт рішення про добровільне приєднання Водичківської сільської ради до Шаровечківської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Як писав НГП, 29 листопода 2019 року керівництво Хмельницької облдержадміністрації представило новий проєкт перспективного плану Хмельницької області. Проєкт передбачає утворення на території області 58 об’єднаних територіальних громад, а не 62-х, як це передбачалось раніше. Найбільш суттєві зміни пропонується внести по Кам’янець-Подільському, Старокостянтинівському та Хмельницькому районах.

Згідно з ним, Шаровечківська ОТГ має ввійти до складу Хмельницької міської ОТГ. З цим категорично не погоджується сільський голова Шаровечки Болеслав Бондар.

Як відомо, Шаровечківська сільська об’єднена тергромада Хмельницького району діє з 29 квітня 2018 року. До її складу входять села Шаровечка, Мацьківці, Малашівці і Волиця.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Ще Польська не згінела. Хай живе ШНР.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.