Хмельницький порахує видатки, які підуть на утримання Давидковець

На розгляд депутатів Хмельницької міської ради винесено проєкт рішення про добровільне приєднання територіальної громади села Давидківці Давидковецької сільської ради до Хмельницької міської об᾽єднаної територіальної громади.

Він передбачає ухвалення, так званого Плану організаційних заходів. Згідно з ним, хмельницька влада проведе розрахунки обсягу доходів та видатків Хмельницької міської об’єднаної територіальної громади після приєднання до неї Давидковець.

Крім цього, промоніторить заклади, які утримуються за рахунок бюджету Давидковець і підрахує майно та активи.

Також будуть підготовлені пропозиції щодо перспективного плану формування на території громади,
що приєднується, мережі підприємств та установ для надання публічних послуг, зокрема, у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства.

Після добровільного приєднання Давидковець влада Хмельницького подасть до обласної державної адміністрації інвестиційні проєкти на отримання фінансування з державного фонду регіонального розвитку на 2020 рік.

Як писав НГП, 24 грудня депутати Хмельницької міської ради надали згоду на добровільне приєднання територіальної громади села Давидківці  Хмельницького району до Хмельницької міської об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у місті Хмельницькому.

За словами міського голови Олександра Симчишина, таке приєднання є “взаємовигідним шлюбом”, оскільки обласний центр у той бік розвиватиме індустріальний парк. Плюс інфраструктура Давидковець не потребує суттєвих капіталовкладень (місцевий дитсадок добудовується за кошти державного бюджету, транспортне сполучення має задовільний стан).

За даними “Вікіпедії”, село Давидківці входить до однойменної сільської ради. За останнім переписом тут мешкало 1938 осіб. Відстань від села Давидківці до Хмельницького – 14 км.

Також на цю тему читайте публікацію “Незалежного громадського порталу” “Об’єднання у турборежимі“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Рахувальники ім. Симчишина проаналізують чи рентабельно це їм особисто.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.