“Взаємовигідний шлюб” – Хмельницький приєднав до себе село Давидківці

Депутати Хмельницької міської ради надали згоду на добровільне приєднання територіальної громади села Давидківці  Хмельницького району до Хмельницької міської об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у місті Хмельницькому.

Таке рішення сьогодні було ухвалено на позачерговій сесії міськради.

За словами міського голови Олександра Симчишина, таке приєднання є “взаємовигідним шлюбом”, оскільки обласний центр у той бік розвиватиме індустріальний парк. Плюс інфраструктура Давидковець не потребує суттєвих капіталовкладень (місцевий дитсадок добудовується за кошти державного бюджету, транспортне сполучення має задовільний стан).

При цьому мер зауважив, що з 2020 року припиняється добровільне об’єднання територіальних громад, а кінцеве рішення ухвалюватиме Кабінет міністрів України.

“Попередньо Хмельницька міська ОТГ може включати 17 населених пунктів. Якщо інфраструктура Давидковець, Шаровечки чи Олешина у нормальному стані, то у більш віддалених селах доведеться закривати школи і організовувати підвезення учнів до міських навчальних закладів”, – припустив Симчишин.

За даними “Вікіпедії”, село Давидківці входить до однойменної сільської ради. За останнім переписом тут мешкало 1938 осіб. Відстань від села Давидківці до Хмельницького – 14 км.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. А коли туда тролейбус запустять ???

  2. Картавого старостою Давидківець спровадити!!

  3. Шлюби за розрахунком не довговічні.

  4. Жители села ещё не понимают как ПОПАЛИ ……….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.