Симчишин про аеропорт: розробляємо механізм входження міста у спільне комунальне підприємство

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин повідомив, міська влада розробляє механізм входження у спільне комунальне підприємство разом з облрадою і облдержадміністрацією задля відновлення роботи хмельницького аеропорту.

Про це мер повідомив у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

“Ми понад два роки зверталися до обласної влади різного рівня і чітко висловлювали наше бажання взяти на себе лідерство у питанні аеропорту. Однак нас ігнорували. Орієнтовно півроку тому розпочався нормальний, конструктивний діалог з облрадою і ОДА. Разом шукаємо механізм входження міста у спільне комунальне підприємство з рівними частками. Ми останнім листом висловили можливість долучення до співфінансування з міського бюджету. Плюс кілька спільних листів надіслали на Кабмін з приводу спільної готовності вирішувати проблему. Наразі триває нормальний процес, без перетягування канату, спрямований на результат. Ми готові в бюджеті 2019 закладати перші кошти на співфінансування”, – наголосив Симчишин.

Летовище Хмельницького із нанесеними осями руління повітряних суден. Фото з “Фейсбуку” Podlesny Valery

Він додав, що наразі варто визначитися з чіткими видами робіт на 2019 рік, щоб говорити про чіткі суми.

Як писав НГП, 30 листопада під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку Хмельницької області Президент Петро Порошенко заявив, що голова Хмельницької ОДА разом із народними депутатами мають виступити з ініціативою до центральної влади, що хмельницький аеропорт є пріоритетним.

Крім цього, аеропорт має ввійти до плану перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, які Порошенко доручив розробити місцевій владі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Систему місцевої влади потрібно терміново змінювати. Це ж яку гарну причину знайдено, щоб говорити про дворічну ініціативу і піврічні перемовини! Мовляв, ми все робимо але ж не через нас нічого не робиться! Це все вони, а ми білі і пухнасті! Бюрократія стала вже монолітом у міській та обласній владах. А все через те, що чиновників забагато. Їх виховують у муніципальному університеті і кожен рік видаються дипломи новоспеченим чиновникам. А де на всіх знайти робочі місця? Тому і сидять дармоїди за рахунок мешканців міста та області. А ця казочка про Хмельницький аеропорт ще років 20 буде розповідатися.

    • Представники свободи, не підписуйесь чужими іменами . Яж знаю що це ви все робите.

      • Зайко розумний хлоп. Не потрібно звертати увагу на бруд безмозглих зі свободи. Прийдемо до влади їх всіх посадим.

  2. Торт сказав, що допоможе, якщо його переоберуть, а ви вже зараз стартуйте. В планах наш аеропорт не перспективний.

    • Кто летать? Куда летать? Для кого и чего делаться будет? И будет ли вообще.или на бумажной писанине и чиновничьими увертками пиво зліплять будут( ми хотели а вот они су..ки такие..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.