Побиття дітей пульмонологічного санаторію на Дунаєвеччині: завуч отримав догану

Завідувач навчальної частину Великожванчицького обласного дитячого пульмонологічного санаторію Дунаєвецького району отримав догану за наслідком інциденту з побиття вихованців цього закладу.

Про це НГП повідомила перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук.

Також раніше було звільнено вихователя, якого підозрюють у побитті дітей.

Пані Андрійчук порадила дочекатися остаточних результатів перевірки, яку проводять правоохоронні органи.

Крім цього, Дунаєвецький районний суд 12 жовтня призначив судово-медичну експертизу восьми дітей санаторію на предмет з’ясування ступіню тяжкості нанесених тілесних ушкоджень. Експетизу замовили Кам’янець-Подільському міжрайонному відділенню судово-медичної експертизи.

Поліція розслідує кримінальне провадження за ч. 2 ст. 126 (побої і мордування) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п`яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Нагадаємо, 8 жовтня уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба на своїй сторінці у «Фейсбуці» оприлюднив інформацію про жорстоке поводження вихователя з дітьми, які нібито погано себе поводили, а також фотографію, на якій діти стоять на колінах із піднятими руками. За його даними, фото зробила дитина, після чого зателефонувала матері, яка забрала хлопчика із закладу.

Довідково. Великожванчицький обласний дитячий пульмонологічний санаторій знаходиться в управлінні Хмельницької облради. З 1997 року директором закладу працює Сергій Тарасюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. яка вже може бути експертиза?Майже місяць минув.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.