У Хмельницькому повторно оголосили тендер на будівництво Палацу спорту за 277 млн грн

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради 25 жовтня повторно оголосило тендер на будівництво Палацу спорту на вул. Прибузькій, 5/1а у Хмельницькому очікуваною вартістю 277 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Палац спорту матиме 4 поверхи: на першому – розташується спортивна арена на 2500 глядачів із роздягальнями для команд з душовими та санітарними вузлами. Другий поверх включатиме два тренажерних зали, роздягальні, медичний кабінет, тренерські кімнати, кабінети директора та його заступника, холи і коридори.

На третьому поверсі будуть зали для ритмічної оздоровчої гімнастики і хореографії; роздягальні, медичний кабінет, тренерські кімнати, холи і коридори.

Четвертий поверх виконуватиме технічну функцію – там розмістять вентиляційні камери для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщеннях Палацу спорту.

Окрім будівництва власне комплексу, відповідно до техзавдання, має бути проведене освітлення та озеленення навколишньої території, влаштування систем водопостачання та водовідведення, кондиціонування повітря та ще чимало додаткових опцій.

Згідно з тендерною документацією, будівництво об’єкту триватиме до 31 грудня 2020 року.

Початок аукціону заплановано на 2 січня 2019 року.

Як писав НГП, попередній тендер не вдалося результативно провести через відсів учасників, документи яких не відповідали умовам замовника.

Як відомо, Кабмін затвердив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у розмірі 150 млн грн на будівництво/реконструкцію палаців спорту у 2018 році. Хмельницькому дісталося 27 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Напишите сразу космодрома. Не надо выдавать спортзал за дворец.

  2. Вот душит меня жаба: ну что за магическая цифра 277 млн.? Вот только за такие бабки и не меньше построим, и ищем только такого исполнителя. А если немного меньше?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.