Проїзд у громадському транспорті Хмельницького може зрости до 8 гривень

Приватні перевізники Хмельницького, які здійснюють пасажирські перевезення у автобусах та маршрутному таксі, звернулися до міського голови Олександра Симчишина з проханням переглянути вартість проїзду у бік збільшення – до 8 гривень.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив приватний перевізник Олександр Мішин.

За його словами, основною причиною послужило різке подорожчання цін на пальне, 70% якого “сидить” у вартості проїзду.

“Якщо на початку вересня я купував дизпальне за 25 грн/л, то тепер воно коштує 31 грн/л. Це означає, що заправка одного великогабаритного автобуса мені обходиться плюс 600 гривень”, – наголосив перевізник.

Мішин зауважив, що під загрозу закриття потрапив маршрут №22 Озерна-Катіон.

“При тарифі 5 гривень нерентабельно здійснювати пасажирські перевезення”, – додав він.

Як вихід із складної ситуації, Мішин пропонує владі розглянути можливість надання бюджетної дотації приватним перевізникам. Це дасть можливість втримати тариф 5 гривень.

“Я готовий возити пасажирів по 5 гривень, якщо влада щомісячно доплачуватиме 600-700 тис. грн. Чому “Електротрансу” цього року вони збільшили фінансову підтримку до 75 млн грн, а приватним перевізникам, наприклад, лише частково компенсовують перевезення пільгових категорій громадян?” – запитує він.

Мішин додав, що, якби на центральному рівні органів місцевого самоврядування позбавили повноважень формувати тарифи, ринок самостійно відрегулював би вартість проїзду з огляду на економічну ситуацію. За аналогією, як це відбулося на міжобласних та обласних автобусних маршрутах.

У коментарі НГП профільний заступник мера Андрій Бондаренко зазначив, що не реагуватимуть на це зверення перевізників.

“На сьогодні не стоїть питання перегляду діючих тарифів на пасажирські перевезення”, – запевнив посадовець.

Як писав НГП, з 1 вересня проїзд у тролейбусах Хмельницького підвищився з 2,50 грн до 3,50 грн, на автобусних маршрутах (у тому числі, маршрутних таксі) – з 4 грн – до 5 грн.

Окремо вартість проїзду тролейбусами у нічний час зросла з 6 грн – до 10 грн. Також дорожчим став проїзд автобусами та маршрутками після 20 години дня – він становитиме 6 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. Все стали зарабатывать меньше, Мишин.

 2. Душителі місцевого пошибу.
  Одним словом БАНДА, що влада сволотівці категорії, що перевізники.

 3. Пане Мішин, прошу покинути пляж!!!

 4. Щось малр просить. Давай 20

 5. Нас спасуть тільки вила … (Ляшка теж на них).

 6. В Харкові вже 9 гривень, в Києві мають підняти до 10. В Тернополі перевізники оголосили страйк і вимагають тариф 9 гривень. В Львові вимагають 7 гривень.

 7. А вообще таких монополистов пора или гнать или переводить на электронный билет. И сразу станет понятно сколько он в нычку прячет. А топливо стоило не 25, а 26 и тут врёт скотиняка.

 8. За десять краще хай зробить. Щоб власною машиною було доцільно користуватись, або велосипедом, або пішки. Але не цими переповненими старими маршрутками, стоячи і в три погибелі.

 9. А картавий чому мовчить? В долі? Гнида вже з прапором не бігає!..

 10. А не б піти вам шановні перевізники в сраку?

 11. Маємо їздити на автобусах, а не як шпроти в консервних банках

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.