З 1 вересня у Хмельницькому дорожчає проїзд у транспорті – до 6 гривень

Сьогодні виконком Хмельницької міськради затвердив нові тарифи з перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті загального користування.

Таким чином, з 1 вересня проїзд у тролейбусах підвищиться з 2,50 грн до 3,50 грн, на автобусних маршрутах (у тому числі, маршрутних таксі) – з 4 грн – до 5 грн.

Окремо виконком підтримав пропозиції заступника міського голови Андрія Бондаренка. Зокрема, вартість проїзду тролейбусами у нічний час зросте з 6 грн – до 10 грн. Також дорожчим буде проїзд автобусами та маршрутками після 20 години дня – він становитиме 6 грн. За словами Бондаренка, це необхідно для того, щоб стимулювати приватних перевізників дотримуватися графіків перевезень у вечірню пору.

Вартість місячних проїзних у тролейбусах становитиме 130 грн (нині – 90 грн), по учнівському – 50 грн, по студентському – 70 грн.

Крім цього, у разі запровадження електронного квитка рішенням виконкому визначено варіативну оплату: у тролейбусах: при розрахунку е-квитком – 3 грн, готівкою – 4 грн; в автобусах – 5 грн і 6 грн, відповідно.

Востаннє ціна проїзду у пасажирському транспорті Хмельницького підвищувалася у березні 2017 року: в автобусах та маршрутному таксі тариф підняли до 4 грн (було 3 грн і 3,5 грн, відповідно); у тролейбусах – до 2,5 грн (+ 1 грн).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 28

 1. “Плювала” свободівська влада міста на громаду.
  Щось не підгавкують її захисники – усілякі там аноніми / аноністи, східняки та т.п.

 2. це що ще за нічний тариф????????????????????????????????????? а як дітей з гуртків додому везти???????? Люди, чим ви думаєте??????????????

  • купіть проїзний за 50 гривень і будете не мати проблем.

   • Ходити пішки корисно для здоров я. Мер молодець, усім добре зробив. Стимулювання людей більше ходити, місцевим підприємцям більше заробляти.

   • Проїздні на маршрутку? Ну продайте їх для школярів. Чи лиш би гавкнути.

 3. не до 6, а до 5 гривень. Проїзд буде 5 гривень. 6 гривень буде після 20-00.

 4. А не пробовали перевозчиков штрафами стимулировать за несоблюдение графика?
  У сволоты мозги отсутствуют совсем прям как у головоотбитого Витальки мэра Киева.

 5. А перед цим бондаренко казав, що не планують підвищувати, а вимагатимуть покращення якості перевезень… От брехлива, бридка тварина, ти мерзота взагалі до того як тебе сюди прислали, навіть мешти не міг собі купити, не кажучи вже про твої поїздки закордонні. Сволота прийшла порядок навела!

 6. Боже які придурки всі незадоволені, хочуть якість і безкоштовно. А чому не піритися що хліб дорожчає, комунальні послуги, газ, світло, тощо????
  Тролі нещасні!!!

  • Ти чого людей обзиваєш? Всі повинні мовчати, бо ви вже дурієте від грошей, не знаєте на який дипозит покласти, з кого здерти. Порошенко дав вам гроші, а ви з людей дерете, совісті нема. Ми не Київ, в нас маленькі відстані.

  • яка якість ? де ти її бачиш? ціни підняли, якість тільки на словах підіймають з кожним підвищенням. нафіг цей п₴#@&ж .? сам походу маршрутчик пишеш тут фігню.

 7. Свободівці обіцяли думати про людей- думають тільки про себе, про свої задоволення і розваги. Помилка.

 8. Подарунок на свято людям, підняли тарифи. Що ж ви за влада така? Де ви взялись?

 9. ціни підняли. люди у вас стали гавкати. де бл&%ь покращені умови перевезень?

 10. Зараз купити автобус великий це до 4 мільйонів гривень. Щоб тільки відбити автобус треба перевезти 1 мільйон пасажирів, а автобус ще треба заправляти, платити податки, зарплату, запчастини. Яка може бути якість при такій ціні?

  • 1 млн пасажирів це не мільйон жителів. Кожен пасажир мінімум 2 рази в день їздить. На другий день не відіб’ ється звичайно. Та коли нема елементарного обліку пасажирів, про шо балакати. Власники не бідують, а живуть дуже добре.

  • Яких 4 млн, шо ти мелеш????

  • Незнайка ты в сосну ударился! Отличный бу длинный автобус в Германии за 30-50 штук баков купить можно. Ты явно валенок сволотовский который на откатах сидит.

 11. Стріляли в Харкові, будем і тут воювати

 12. Загалом це не суттєве питання, а от підняття тарифів на газ та за ним на світло, тоді всі відчуємо наслідки влади “вінницьких”.

  • “винницкие” по Украине тариф поднимают, ” старосинявские” по Хмельницкому.

  • Не переводьте стрілки на Вінницьких. Ви не кращі і їх варті. Вінницькі внаслідок децентралізації дали вам такі гроші що скоро будете стрілятися між собою. Але ж ви ненаситні ще дожимаєте народ тарифами.
   Невже не діждемося того часу коли будете просити допомогу на лікування.

 13. Щоб той вибляд@к картавий уже здох зі своєю сволотівською нечістю! А якого біса було викидувати гроші з бюджета перевізникам? Щоб і ще й тариф підняти? Ти дурню картавий думаєш що народ тупий і нічого не помічає? Ти ж був голодранцем до майдану, який тебе привів до влади. А зараз так бездарно розбазарюєш кошти громади і лізеш в кишеню до простих людей!

  • А ще (не треба забувати) на своєму шляху до влади він спонукав людей йти на приступ будівлі СБУ, тобто – йти на смерть.

  • Ляшко в лоторею выйграл, Симчишину свекровь с Италии деньги шлет. Лохи хлопают в лодоши.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.