Голова Полонської РДА погорів на хабарі 33 тис. дол Голова Полонської РДА погорів на хабарі 33 тис. дол

Сьогодні співробітники Генеральної прокуратури України спільно зі співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України… Далі »

Суддю з Деражні другий раз судитимуть за хабарництво Суддю з Деражні другий раз судитимуть за хабарництво

Шаргородський районний суд Вінницької області провів підготовче засідання і призначив до розгляду справу судді Деражнянського районного суду Хмельницької області Олега Дворніна (Дворніка),… Далі »

Хмельницький ЦНАП видаватиме біометричні паспорти Хмельницький ЦНАП видаватиме біометричні паспорти

З 23 серпня хмельницький центр з надання адмінпослуг, що на вул. Соборна, 16, відкриває сектор з оформлення біометричних документів. Як… Далі »

Достроково змінювати владу людям дозволить чіткий механізм референдуму Достроково змінювати владу людям дозволить чіткий механізм референдуму

Право народу дочасно прибирати неефективну та корумповану владу можна реалізувати лише через референдум за народною ініціативою. Це має стати основним… Далі »

Хмельницька облрада виділить 300 тисяч на розробку пропозицій щодо реконструкції аеродрому Хмельницька облрада виділить 300 тисяч на розробку пропозицій щодо реконструкції аеродрому

Депутати Хмельницької облради планують внести зміни до Програми відновлення та розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2018-2022 роки. Про це… Далі »