Голова Полонської РДА погорів на хабарі 33 тис. дол

Сьогодні співробітники Генеральної прокуратури України спільно зі співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області та працівниками Національної поліції України викрили в одержанні неправомірної вигоди голову Полонської районної державної адміністрації Віктора Солодкого.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Посадовець вимагав від представника одного з фермерських господарств грошові кошти у розмірі 32 тис. 900 доларів за винесення розпорядження про затвердження технічної документації земельних ділянок загальною площею 94 га для ведення сільського господарства терміном на 10 років.

Голову РДА затримано під час одержання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 15700 доларів.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії, за результатами яких особі буде повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України. Готується клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що 1 квітня 2017 року Віктора Солодкого було призначено головою Полонської РДА. До цього він працював приватним підприємцем.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. сладкого захотел псяка

 2. Кому там місце розчищали?

 3. Дехтярука Слона кадри

 4. Кращого керівника, ніж Нагурний О.О. Полонщина не знала! Очільнику ОДА необхідно конче задуматись над тим, щоб повернути енергійного молодого керівника до роботи на Полонські терени!

  • Нагурний найгірший керівник ода який у нас тільки був, корупціонер рівня верховноі ради, його в тюрьму треба давно було ще посадити.

 5. Чергова гнида попалась…

 6. Народ вибирай мене ну точно франя злетить до свого бившого…. Водія газона..

 7. Конечне мурло, він! Це ж з Київські правоохорнці «прийняли» його, а місцеві прокурорські злили б йому інформацію.

 8. Це якийсь геноцид. Треба поважати національні звичаї. Людину яка шла назустріч підприємцю і хтіла підняти економіку району тепер до буцегарні? Але сильно хвилюватись нема чого, ще до завтра буде вдома.

 9. Це кадри Корнійчука – перший Окунь (Окуневич), другий цей, на черзі Підопригора.

 10. Цікаво, чи Вітька встиг відробити гроші, які Саня Хобот за нього заложив…

 11. А що там з Герасимчуком, приятелем франика?
  Тей теж погорів на хабарі. Сидить чи вже відсидів?

 12. Взяли, побриють і відпустять, так справу склепають, що він набуде статусу потерпілого, а потім будуть говорити – суд продажний!

 13. А як же презумпція невинності і практика Європейського Суду щодо заборони визнання винним до оголошення вироку?

  • А кому у нас правда потрібна? Коли в цій державі людина, її честь та гідність стане головною цінністю? Люценко звітує, а ви – лохи хавайте, бо він же працює! А взагалі, по цій справі “вскрытие покажет”, от тоді і можна буде про щось говорити. Мене особисто насторожила сума, за таку суму фермер міг преспокійно паї у людей в оренду взяти, дешевше було б та і плату віддавати потрібно було б щорічно з нового врожаю (безпроцентовий кредит) . Але чомусь фермер обрав інший дорожчий варіант…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.