Достроково змінювати владу людям дозволить чіткий механізм референдуму

Право народу дочасно прибирати неефективну та корумповану владу можна реалізувати лише через референдум за народною ініціативою. Це має стати основним нововведенням нової Конституції.

За словами лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, за чинною сьогодні Конституцією у народу України немає жодного інструменту, як прибрати  скомпрометованого, корумпованого мера, абсолютно неефективний уряд, продажного, корумпованого президента, не здатний до реальної роботи парламент. Жодного інструменту, окрім революцій і повстань, які закінчуються великими жертвами. Народний депутат вважає, що нова Конституція мусить дати людям імперативне, чітке право: якщо вони бачать, що влада нікчемна, якщо влада неефективна, не інтелектуальна, корумпована – прибирати її достроково.

Найуспішніші країни світу – Сполучені Штати, Франція, Норвегія, Швейцарія тощо – на власному  досвіді довели ефективність народних волевиявлень, констатує лідер «Батьківщини». Там референдуми є універсальним інструментом вирішення питань різного ґатунку – від обрання моделі державного устрою до будівництва автомобільного тунелю.

Світова політична практика показує, що організація всенародного опитування є не такою складною як про це заявляють українські політики.

Українці мають отримати право за власною ініціативою проводити референдуми та за їхньою допомогою контролювати політиків і притягувати їх до відповідальності.

На думку Юлії Тимошенко, закладений у новій Конституції чіткий і зрозумілий механізм ініціювання і проведення референдумів дасть людям можливість впливати на владу, керувати нею, і за необхідності прибирати.

«Президенти, депутати, міністри слухатимуться простих виборців. І це змінить країну», – переконана Юлія Тимошенко.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олег Лукашук

Олег Лукашук

Голова Хмельницької обласної партійної організації ВО "Батьківщина", народний депутат кількох скликань
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Почую кожного – десь уже це було. БЮТ – це відродження шахрайства та маніпуляцій суспільством на нову більш високу ланку.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.