Духовна рада Хмельницького закликає влаштувати марші за Ісуса на противагу Хелловіну

Духовна рада Хмельницького, куди входять ряд християнських церков, засудила святкування Хелловіну та наполягає на докладанні всіх зусиль щодо призупинення розповсюдження, як загалом у Хмельницькому і в області, приготування та святкування цього деструктивного окультного свята.

Про це сказано в офіційній заяві.

“Мета цих заходів не є лише комерційною. По суті їх ціль є набагато більшою й ганебнішою. Вони спрямовані на формування спотвореної громадської думки (особливо дітей, підлітків і молодих людей) щодо  окультизму, магії, які є абсолютно чужими та ворожими для нашої християнської культури. В той час, коли ми є свідками видалення хрестів з публічних місць, заборон влаштування вертепів і різдвяних вистав у школах, у цих же школах пропагується Хелловін, який є екзальтацією руйнівної духовної реальності, всього того, що уособлює зло, смерть, страх, жахливість, демонічність”, – вважають релігійники.

“Це святкування – висміювання християнського розуміння смерті, святості та вічного життя. Християнин не може брати участь у святкуванні Хелловіна через те, що це святкування є зраджуванням Господа Ісуса Христа. Поширення даного свята суперечить покликанню нашої душі. Будь-яка участь у ньому є гріхом. Церква завжди засуджувала окультні та сатанинські ритуали”, – додають у духовній раді.

Таким чином, духовна рада Хмельницького закликала християнські церкви організувати в ніч з 31 жовтня нa 1 листопада молитовні богослужіння в храмах за участю християнських груп та християнських співаків, марші за Ісуса, театральні біблійні вистави, “які стануть справжнім відпочинком і святом для дітей та батьків, заснованим на здорових традиціях, котрі, розповсюджуючись, зможуть повністю замінити усю ту жахливу екзальтацію нечисті, яка несеться через Хелловін”.

Нагадаємо, що рік тому церковники Хмельницького вже засуджували святкування Хелловіну.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Все добре придумали. Але на “марші за Ісуса” хай у Симчишина факели візьмуть, щоб бути в мейнстримі плюс на вогнищі можна палити атрибутику “свята”

  2. Допрыгаются со своим духовным святом и Трамп санкции на них наложит.

  3. Томас,старбакс, рок-н- ролл!

  4. Цікаво, що буде смішніше: Хеллуін чи марш проти Хеллуіна?
    А якщо серйозно, то ми, створюючи “єдину українську церкву”, пропонуючи такий марш та т.п., повертаємось до середньовічного мракобісся!
    Скоро почнуть книжки палити, потім відьм та єретиків…

  5. Месть, смерть и Преисподняя!

  6. Щоб стадо не відволікалося від несення бабла до попів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.