Полтавчани через АМКУ відібрали дорожний тендер на 38 млн грн у фірми екс-депутата Кам’янець-Подільської міськради

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області 17 жовтня виконала рішення постійно діючої колегії Антимонопольного комітету і обрала переможцем тендера ПП “Полтавабудцентр”, яке проведе капітальний ремонт автомобільної дороги Житомир-Чернівці (на ділянці вул. Привокзальна у Кам҆янці-Подільському) загальною вартістю 37,86 млн грн.

Про це свідчить протокол засідання тендерного комітету, залитий у систему “Прозорро”.

Це перша перемога полтавської компанії у дорожніх тендерах на Хмельниччині.

Разом з тим, замовник скасував своє попереднє рішення про обрання переможцем ПП ВКФ “Будмонтажсервіс” з пропозицією 38,20 млн грн.

Проте невідомим залишається саме фінансування цього об’єкту у 2018 році. Нагадаємо, що заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк зазначив, що кошти з цієї дороги “дійсно будуть спрямовані на завершення будівництва перевалу т.зв. «тещин язик» в рамках одніє бюджетної програми, так як процедура тендеру затягується і в цьому році виконати роботи буде неможливо, а дорогу на перевалі в цей час добудують до кінця”.

За даними аналітичної системи YouControl, засновником та бенефіціаром приватного підприємства «виробничо-комерційна фірма «Будмонтажсервіс» є Заєць Олександр Степанович, екс-депутат Кам’янець-Подільської міської ради від партії «Фронт змін».

ПП “Полтавабудцентр”  зі статутним капіталом 0 грн належить Славіку Асланяну з Полтави.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.