Мільйонний тендер у Кам’янці-Подільському можуть скасувати, щоб перекрити нестачу грошей на ремонт дороги “Тещин язик”

Службу автомобільних доріг у Хмельницькій області зобов’язано скасувати рішення про визначення ПП ВКФ “Будмонтажсервіс” переможцем процедури закупівлі – “Капітальний ремонт автомобільної дороги Житомир-Чернівці” на ділянці вул. Привокзальна” вартістю 38,2 млн грн. За неофіційною інформацією, ці кошти планують направити на так званий “Тещин язик”.

Такий допис сьогодні з’явився у “Фейсбуці” міського голови Кам’янця-Подільського Михайла Сімашкевича.

Підставою послужило рішення постійно діючої колегії Антимонопольного комітету від 1 жовтня, яким задоволено скаргу одного з учасника тендера ПП “Полтавабудцентр”. Як виявилося, Служба автодорору безпідставно викинула полтавчан, які дали кращу ціну, ніж “Будмонтажсервіс”.

У коментарях під дописом Сімашкевича заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк зазначив, що кошти з цієї дороги “дійсно будуть спрямовані на завершення будівництва перевалу т.зв. «тещин язик» в рамках одніє бюджетної програми, так як процедура тендеру затягується і в цьому році виконати роботи буде неможливо, а дорогу на перевалі в цей час добудують до кінця”.

Разом з тим, високопосадовець запевнив владу Кам’янця-Подільського, що в наступному бюджетному році фінансування на будівництво об’їздної дороги (капітальний ремонт автомобільної дороги Житомир-Чернівці на ділянці вул. Привокзальна) буде передбачено.

Засновником та бенефіціаром приватного підприємства «виробничо-комерційна фірма «Будмонтажсервіс» є Заєць Олександр Степанович, екс-депутат Кам’янець-Подільської міської ради від партії «Фронт змін».

Як писав НГП, на реконструкцію дороги Н-03 Житомир-Чернівці на ділянці біля Кам’янця-Подільського (більш відома як “Тещин язик”) не вистачає 15 млн грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.