На реконструкцію дороги “Тещин язик” не вистачає 15 млн грн – ОДА

На реконструкцію дороги Н-03 Житомир-Чернівці на ділянці біля Кам’янця-Подільського (більш відома як “Тещин язик”) не вистачає 15 млн грн.

Таку цифру озвучив голова ОДА Вадим Лозовий під час інспектування об’єкту разом із Прем’єром Володимиром Гройсманом, пише видання “Вдало”.

Як з’ясувалося, у проекті ремонту «Тещиного язика» не було враховано ряд нюансів, зокрема, не порахували вартість відбійників. Вийти із цієї ситуації планують за рахунок перерозподілу коштів. Попередньо кошти можуть “зняти” з об’їзної дороги у Кам’янці-Подільському.

Фото з сайту ОДА

За інформацією прес-служби ОДА, наразі завершено влаштування земляного полотна для додаткової смуги, ремонт штучних споруд, влаштування поширення дорожнього одягу, фрезерування покриття на ділянці 3,5 км. Укладено вирівнюючий шар з дрібнозернистої асфальтобетонної суміші на 3,5 км автошляху та влаштовано 12-сантиметровий нижній шар покриття з крупнозернистого пористого асфальтобетону,  6-сантиметровий шар дрібнозернистого асфальтобетону  та верхній шар покриття із щебенево-мастичної асфальтобетонної суміші товщиною 5 см на протяжності 5,545 км.

Проведено влаштування  зупинкових смуг. Зараз тривають роботи з укріплення узбіччя відфрезерованим матеріалом.

Виконано робіт на 76,6 млн. грн. із 78 млн. грн. , що виділені на 2018 рік.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Забрать деньги у сынцяня чтобы герего-китайцам не достались.

  2. Не зрозуміло взагалі хто там і що тоді рахував, якщо навіть про відбійники забули, добре що про сам асфальт ненароком не забули. А може і не забули зовсім, а лишень дурниками прикидаються?

    • А узнавать пытались вообще? Там есть и проект, и экспертиза, и согласования ГАИ… Те которые считают, они к баблу не допущены никоим образом.

  3. Ну так в соседней новости чуть не миллиард сэкономили, какие проблемы?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.