“Хмельницькелектротранс” оцінив у 1,45 млн грн капремонт старого тролейбуса

Комунальне підприємство “Хмельницькелектротранс” 12 жовтня оголосило тендер на капітальний ремонт тролейбуса ПМЗ Т2, 1997 року випуску очікуваною вартістю 1,45 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Згідно з технічною документацією, мають бути замінені старі обладнання та деталі на нові: чотири комплекти ресор, шість шин з дисками, поручні салону з ізоляційним покриттям поліхлорвініл, спинки і сидіння салону, шість амортизаторів білоруського виробництва та інші.

Також буде проведено капітальний ремонт тягового електродвигуна тролейбуса і встановлення двох електронних табло зі звуковою системою оповіщення (внутрішньою та зовнішньою).

Відремонтувати тролейбус потенційний переможець має до 20 грудня поточного року.

Нагадаємо, що 9 жовтня хмельницькі “електротрансівці” відмінили торги через допущені помилки в тендерній документації. Вони навіть встигли провести аукціон, на який прийшли ТОВ “Елтранс сервіс ЛТД” (Рубіжне) і ФОП Маркелова Інна Вікторівна. Кращу ціну 1,43 млн грн запропонувала “товка”.

Як писав НГП, у 2017 році ТОВ “Елтранс сервіс ЛТД” за 1,19 млн грн капітально відремонтували тролейбус пасажирського ЗіУ-9Г, 1993 року випуску.

У 2016 році Хмельницький відремонтував два тролейбуси, витративши 1,79 млн грн.

Довідково. Хмельницьке тролейбусне депо розраховане на 100 одиниць рухомого складу, але на 01.01.2016 р. в експлуатації знаходилось 105 пасажирських, 2 спеціальних та 3 учбових тролейбуса.

Середній строк експлуатації пасажирських тролейбусів на 01.01.2016 р. становив 22,1 роки. 91 пасажирських тролейбусів відпрацювало встановлений термін експлуатації (10 років), або 86,7 % наявної кількості рухомого складу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Купи бољи нови транспорт.

  2. Дійшло, нарешті Паламарчуку та Симчишину, що дешевше, сердитіше і практичніше відремонтувати старий ЗІУ, ніж за десяточку купувати новий Богдан… Тільки коли їм дійде, що на кожен тролейбус на ходу потрібно два водія і два кондуктора? Коли, врешті, в Хмельницькому ми побачимо на маршруті тролейбус з трафаретом “Учбовий”?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.