Віце-прем’єр натякув, що мер Шепетівки саботує запуск опалювального сезону

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко наголосив, що з року в рік в одних і тих же містах проблеми з початком опалювального сезону – картина абсолютно не змінилась в Смілі, Шепетівці і Коцюбинському.

«Я міг ще слухати в 2015 році, коли не вистачало коштів на місцях. Можливо, не розібралися депутати і мер, питання з НАК «Нафтогаз», які виникали по отриманню номінації, тощо. Але коли третій рік поспіль в одних і тих же містах виникає питання щодо запуску опалювального сезону, в мене вже немає жодного аргументу для їх виправдання. Хочу підкреслити, відповідно до статті 30 Закону України «Про органи місцевого самоврядування», послуга з теплопостачання належить до компетенції органів місцевого самоврядування. І коли держава передає 52% зведеного бюджету на місця, дуже важливо, щоб потім не шукали вентиль для включення опалення в Києві», – наголосив Зубко на нинішній селекторній нараді.

Нагадаємо, що 3 жовтня Прем’єр Гройсман на засіданні уряд заявив, що вчасний старт опалювального сезону в усіх населених пунктах України – це пряма відповідальність місцевого керівництва, і уряд зі свого боку всіма ресурсами їх забезпечив.

Як писав НГП,  ТОВ «Шепетівка Енгергоінвест», яке подає централізоване теплопостачання у Шепетівці, не взмозі погасити мільйонні борги перед “Нафтогазом” і тому не отримає газ.

Нагадаємо, що минулого опалювального сезону Шепетівка одержала тепло на початку січня 2018 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Читаю ваш же текст і не бачу, де той натяк? Заголовок поскандальніше захотілось написати чи Енергоінвест вже і вам заніс?

    • Для особливо розумних свободівців: “Але коли третій рік поспіль в одних і тих же містах виникає питання щодо запуску опалювального сезону, в мене вже немає жодного аргументу для їх виправдання. Хочу підкреслити, відповідно до статті 30 Закону України «Про органи місцевого самоврядування», послуга з теплопостачання належить до компетенції органів місцевого самоврядування”.

  2. Нічого нового не пізнав, мер сабототує Енергоінвест, тому що самі хочуть людей обдирати ( самі, це в особі своїх однопартійців – новоспечених супердосвідчених теплоенергетиків)

  3. Расстрелять всех саботажников!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.