Шепетівка у січні буде з теплом: ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» отримало ліміти відпуску газу

Теплопостачальне підприємства м.Шепетівка ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» отримало ліміти відпуску природного газу на січень цього року, повідомляє Хмельницька ОДА.

«Ми доклали максимум зусиль та сприяли тому, аби вирішити проблемну ситуацію в Шепетівці щодо отримання лімітів на газ та забезпечити жителів міста теплом. Разом з тим на цьому етапі міська влада має зробити усе можливе, щоб населення сплатило кошти за отримане тепло з метою подальшого розрахунку з НАК «Нафтогазом». – зазначив голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук.

Нагадаємо, що на кінець 2017 року заборгованість «Шепетівки Енергоінвест» за природний газ становила 100,7 млн.грн. Рівень розрахунку компанії за природний газ у грудні 2017 року – 92%. Спожито у грудні 768,9 тис.куб.м. на суму 5326 тис.грн оплачено підприємством 4899,5 тис.грн.

Разом з тим, на підприємстві існує значна дебіторська заборгованість, зокрема, 28,6 млн.грн.- обсяг невідшкодованої різниці в тарифах, 0,4 млн.грн. – заборгованість за послуги теплопостачання підприємств державного бюджету, 3,9 млн.грн. – невідшкодовані пільги і субсидії, 8,8 млн.грн. – заборгованість населення за послуги теплопостачання, 1,7 млн.грн – заборгованість комерційних установ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. А почалось все з цькування підприємства.

    • Афігеть цькування. Люди за тепло заплатили, а ці 100 лямів в карман поклали.
      Газ їм дали тільки через людей, борги вони не повертають.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.