Хмельницького прикордонника, якого брали на хабарі, відсторонили від посади

Заступника начальника відділу – начальника відділення продовольчого забезпечення Національної академії державної прикордонної служби України Андрія Багінського, відсторонено від займаної посади на два місяці – до 19 листопада 2018 року включно.

Про це свідчить ухвала Шевченківського районного суду Львова від 20 вересня.

У клопотанні слідчий військової прокуратури Західного регіону України Гоцко зазначив, що Багінському оголошено підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (“Одержання неправомірної вигоди”).

За даними досудового розслідування, на початку листопада 2017 року у розмові з представником одного з ФОПів Багінський заявив про необхідність надання керівництву Академії грошових коштів в розмірі 15% від суми договору, яка становила 271 тис. грн (звідси – сума хабара становила 40 тис. 650 грн). Зокрема, йшлося про закупівлю через ProZorro масла вершкового у кількості 1400 кг на суму 196 тис. грн. та сиру сичужного твердого у кількості 500 кг на суму 75 тис. грн.

У результаті кошти були перераховані на банківську картку дружини прикордонника.

18 вересня 2018 року працівники відділу протидії хабарництву департаменту захисту економіки Національної поліції України та військовою прокуратурою Західного регіону затримали посадовця Академії.

Суд при задоволенні клопотання прокурора ввжає, що підозрюваний прикордонник, перебуваючи на займаній  посаді, може негативно впливати на хід досудового розслідування та судового розгляду шляхом знищення, підроблення або спотворення документів та речей, які мають значення для досудового розслідування, а також може як службова особа здійснювати вплив на свідків та інших учасників кримінального провадження.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.