У хмельницькій прикордонній академії працювала схема “відкатів”, затримано високопосадовця

Працівники відділу протидії хабарництву департаменту захисту економіки Національної поліції України та військовою прокуратурою Західного регіону задокументовали корупційну «схему» проведення конкурсних торгів у Національній академії ДПС України ім. Богдана Хмельницького.

Як повідомляє прес-служба ДЗЕ Нацполіції, за певну винагороду забезпечувалася перемога представникам комерційних структур, які брали участь у публічних закупівлях на постачання товарів та послуг для академії. Сума неправомірної вигоди за перемогу на торгах становила 15% від загальної суми договору.

Правоохоронці з’ясували, що посадові особи прикордонної акадії впродовж листопада-грудня 2017 року отримали «відкатів» на загальну суму майже 58 тисяч гривень.

За інформацією прес-служби військової прокуратури Західного регіону, 18 вересня задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди заступником начальника відділу – начальником відділення продовольчого відділу тилового забезпечення Національної академії ДПС України ім. Богдана Хмельницького. Йому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України.

Вирішуються питання про обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від виконання посадових обов`язків.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. А високопосадовці мають прізвища?

  • Прізвище цього героя Багінський він підполковник, і там не тільки він займається такою справою, начальник тилу і його всі зами таким займаються тільки НГП туплять не там риють. Вон начальник тилового забезпечення повтроїв дачу в ружичній за які шиши? І машину нову з салону другу взяв! І квартири дві купив.

 2. Якщо названа посада, то має бути назване ім’я ГЕРОЯ. Виникає у такому випадку підозра про те, що вірити цій інформації не варто. Або ж це черговий піар-хід, за яким через деякий час справу замнуть за недостатністю доказів або за відсутністю складу злочину. Загалом інформація підготовлена непрофесійно. Залишається сказати за Станіславським:”Не вірю!”

  • Певно у самого “рильце в пушку”. А я не вірю, що там усе чесно…
   Знову ж ті машини по вул. Шевченко…

 3. Це не єдиний напрямок забезпечення в НАДПСУ де гроші грибуть в харі, ще варто перевірити відділ кадрів та порядок присвоєння військових звань офіцерам та іншим посадовцям, порядок вступу та інші напрямки, роботи непочатий край, це затримання для НАДПСУ пиль.

 4. Ви пройдіть по вуд.Шевченка та подивіться на автопарк, висновок напрошується сам по собі. Крім того там із поконвіків процвітало хабарництво та корурція і це ні для кого не таємниця.

  • Мені ще майже 20 років назад казав один чин із тодішнього командування академії: “Не раджу вашому сину вступати на навчання в нашу “акамедію”, адже вкладеш у це “скаженні” гроші, а потім цей ваш син буде “собакою бігати” по кордону, що б “відбити” ці гроші”. Я не думаю, що за цей час справи поліпшилися (як і в усій країні). Впевнений, що погіршилися (як і в усій країні).

   • Состояние только ухудшилося, т.к. тогда среди командного та профессорско-преподавательського состава “акамедии” было, хото и развращенное “перестроечным” и / или “постперестроечным” левым бизнесом, но еще т.с. “советское” офицерство, а сейчас там уже взрощенное современными украинскими реалиями (олигархизм, тотальная коррупция и правовой нигилизм, шовинизм в доходящий до степени нацизма) офицерство (если их вообще можно называть офицерами) “местного “мистечкового” разлива”, в последние годы еще “вкусившее” еще и “плодов” АТО.

 5. Словом “гнила” академія.

 6. знаючи стан справ в академії, можу стверджувати, що раніш при минулому керівництві була дисципліна і порядок, а зараз хто хоче те й робить. Думаю, що керівництво академії про ці речі освідомлене, Нехай поїдуь на схід і там покерують.

  • Ха- ха. Розсмішив. Раніше було…
   Що було, те й продовжується. Ті ж люди, ті ж начфіни, начальники, посадовці. Ну ректор інший. Але ж не тільки від нього все забезпечення залежить.
   Не сплітайте вже оди в честь попереднього ректора- бригадира.

 7. перевірте харчування курсантів, кормлять ужасно, діти напівголодні

  • Сама навчаюсь в Академії 3 курс. Кормлять ужасно, таракани кругом пішки ходять. А великі посадовці тільки хабарі беруть і нічого толкового для академії не роблять. В інших держ закладах набагато краще кормлять, взагалі все супер.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.