Старокостянтинів підписав новий Меморандум на прийом львівського сміття

Львівська обласна державна адміністрація 3 жовтня підписала Меморандум про співпрацю з Староконстянтинівською міською радою Хмельницької області щодо захоронення твердих побутових відходів, які утворюються у місті Львові.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«Ми вже майже два роки координуємо вивезення сміття із міста Львова і наша головна ціль, яку на сьогодні ми виконуємо і вона буде виконуватися, це забезпечення того, щоб львів’яни не відчували дискомфорту від безгосподарності міської влади у питанні вивезення твердих побутових відходів. Ми проводили неодноразово переговори зі Староконстянтинівським міським головою і ми вдячні, що місто пішло нам на зустріч і на сьогодні є підписаним Меморандум про співпрацю. Це дає нам можливість вивозити значний обсяг ТПВ в Староконстянтинів Хмельницької області і забезпечувати наші завдання, щоб місто Львів було чисте від сміття», – зазначив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

«Сьогодні було підписано Меморандум між містом Староконстянтинів і Львівською обласною державною адміністрацією. Цей Меморандум дає можливість співпрацювати двом великим громадам у вирішенні проблемного питання, яке виникло на Львівщині – утилізація сміття. Це дасть можливість допомогти Львівщині і разом з тим наша співпраця принесе і для Львівщини і для староконстянтинівців порозуміння, розуміння того, що коли виникають проблеми в якійсь громаді, щоб не відвертатись, а знайти шляхи вирішення питання», – додав мер Староконстянтинова Микола Мельничук.

Меморандум про співпрацю діятиме до червня 2019 року.

Як писав НГП, Старокостянтинівська місцева прокуратура здійснює розслідування у рамках кримінального провадження за ч.3 ст.191 КК України за фактом захоронення твердих побутових відходів, завезених зі Львова на сміттєзвалище Старокоснятинова.

Більше на цю тему читайте публікацію “Для чого “донецьким” порпатися у смітті Старокостянтинова?

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Співчуваю старокостянтинівцям із їхнім мером маразматиком.Женіть його з міста. Кажуть, що йому квартирку пообіцяли у львові за це.

  2. Навіть місто не може правильно назвати… А як же по кримінальних справах???

  3. Дурнуваті твордолобики жиріть галицькі фекалії

    • Ти мудак з полонини. Ви засрались по вуха і жебракуєте по областях щоб вас з гавна витянути. БЕНДЕРЩИНА ЗАСРАНЦІ

  4. Старкон лови купу гімна та скажи свому недомірку дякуємо. Квартирку в львові він отримає.

  5. Старкон лови купу гімна та скажи свому недомірку дякуємо. Квартирку в львові він отримає.

  6. Ти мудак з полонини. Ви засрались по вуха і жебракуєте по областях щоб вас з гавна витянути. БЕНДЕРЩИНА ЗАСРАНЦІ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.