Стартувало громадське обговорення з присвоєння ХУУПу імені Леоніда Юзькова

З 1 жовтня розпочалося громадського обговорення щодо присвоєння Хмельницькому університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

Як повідомляє прес-служба обласної ради, у рамках цього 26 жовтня відбудеться круглий стіл з обговорення питання про присвоєння, а 16 листопада – зустріч представників Хмельницького університету управління та права з представниками громадських організацій, політичних партій та громади області.

Пропозиції стосовно обговорення можна надсилати до 1 грудня 2018 року на електронну скриньку облради: presa@km–oblrada.gov.ua.

Як писав НГП, 27 вересня депутати Хмельницької облради ініціювали громадське обговорення з присвоєння комунальному закладу “Хмельницький університет управління та права” імені першого голови Конституційного суду України, професора Леоніда Юзькова.

“За” проголосувало 46 із 65 присутніх обранців на черговій сесії ради.

У ході обговорення ректор університету управління та права Олег Омельчук уточнив, що з відповідною ініціативою до них звернувся Голова Конституційного суду України Станіслав Шевчук. Після чого вчена рада вишу одностайно підтримала цю ідею.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Где обговаривают? Куда приходить?

  2. Что там обговаривать? Присвоить имя бандэры, предварительно присвоив ему звание Почетного гражданина Хмельницкого и звание Заслуженного юриста Украины! Для нынешней рагульской Украины самое то…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.