Депутати з великими потугами протиснули громадське обговорення по зміні назви ХУУПу

Депутати Хмельницької облради ініціювали громадське обговорення з присвоєння комунальному закладу “Хмельницький університет управління та права” імені першого голови Конституційного суду України, професора Леоніда Юзькова.

“За” проголосувало 46 із 65 присутніх обранців на черговій сесії ради.

У ході обговорення ректор університету управління та права Олег Омельчук уточнив, що з відповідною ініціативою до них звернувся Голова Конституційного суду України Станіслав Шевчук. Після чого вчена рада вишу одностайно підтримала цю ідею.

Однак серед депутатського корпусу не було єдності і питання було провалено. Довелося двічі повертатися до голосування.

Різко відреагував на просування питання зміни назви комунального закладу голова ОДА Вадим Лозовий, який запитав, “чи це нині основна проблема, не зважаючи на суттєві нерозв’язані проблеми, пов’язані з господарською діяльністю, у тому числі заборгованості із зарплат”.

Довідково. Леонід Юзьков народився 28 січня 1938 року у селі Новоселиця Полонського району. 1 липня 1992 Верховна Рада України 259 голосами обрала Леоніда Юзькова першим Головою Конституційного суду України. Був членом Венеціанської комісії Ради Європи «Демократія через право». Очолював групу науковців, які розробили концепцію Основного Закону, пізніше — робочу групу з розроблення проекту нової Конституції України.

Помер 2 березня 1995 року. Похований у Києві на Байковому кладовищі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Дуже правильно Лозовий підмітив. Справді, там лише проблема в назві? Чи за цим щось більше має відбутись чи відбувається? Щось підозріло. Омельчук щось затіяв.

  • Коли собаці немає що робити вона хоч яйця лиже…
   А тут…

  • Зовсім “підупав” цей ХренУУП; хочуть хоч на такій “фігні” рекламу собі зробити.
   Не допоможе… “Товчок” вже не такий прибутковий…

 2. А цей Лозовий починає мені подобатися.

 3. Завдяки Лозовому замислилась, пошукала і… знайшла! В університету борги на 6 млн грн! Щоб не повертати їх в бюджет, придумали тіпа реорганізацію, внаслідок якої борги залишаться в ХУУПа, а «новий» університет продовжить далі тягнути гроші з бюджету. Ось так нас тихенько намахують. Одна надія на таких, як Лозовий.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.