Ремонт злітно-посадкової смуги хмельницького аеродрому дещо подешевшав

Комунальне підприємство Хмельницької облради “Аеропорт Хмельницький”  та ТОВ “Баскурт” (Вінниця) погодили зменшення ціни на 18,2 тис. грн – до 779,7 тис. грн під час проведення поточного ремонту злітно-посадкової смуги аеродрому.

Про це свідчить укладена додаткова угода від 16 липня, опублікована у системі “Прозорро”.

Підрядник розбиратиме цементнобетонне покриття злітно-посадкової смуги у тих місцях, яке було зруйноване 2013 року під час виконання подібного ремонту. Потім заармує та відновить стан придатності.

Фото Віталія Тараненка

Всі роботи необхідно завершити до 31 грудня поточного року.

Фото Віталія Тараненка

Як писав НГП, у листопаді 2017 року депутати Хмельницької облради затвердили програму з відновлення та розвитку хмельницького аеропорту на 2018-2022 роки загальним кошторисом 774,4 млн. грн. Левову частину ремонтних робіт розробники програми кладуть на плечі потенційних інвесторів.

Згідно їхніх розрахунків, у 2020-2021 роках планується проведення реконструкції злітно-посадкової смуги із збільшенням товщини на 12 см вартістю 317 млн. грн. Ще 97,2 млн. грн інвестори мають викласти на будівництво з продовженням злітно-посадкової смуги на 18 тис. кв. м.

На цю ж тему читайте публікацію “Велике прибирання” хмельницького аеропорту. Готовність №1 до посадки літаків?

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. При керівництві Сороки нічого доброго не чекайте. На відкатах добре знається, табличку ділення розуміє.

  2. Поставте нормального директора і буде ще дешевше !!!

    • А ЩЕ КРАЩЕ БУДЕ ЯКЩО ЗВЕРНЕТЕСЬ ДО БЕТОНЧИКІВ З НОВИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ… І СТЯЖКА БУДЕ КРАЩА І ЦІНА РЕАЛЬНІША…КУПА ПІДПРИЄМЦІВ ВЖЕ В ТОМУ ПЕРЕСВІДЧИЛАСЯ !!! ДО ПРИКЛАДУ КРАСИЛІВСЬКИЙ “ДОМАШНІЙ ХЛІБ”…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.