Хмельничанин, який викликав до суду Бога і діда Піхто, намагається стягнути 10 млн грн з прокуратури

Хмельничанин Михайло Хабаль добивається в суді компенсації 10 млн грн. моральної шкоди та 40 тис. грн. майнової шкоди з прокуратури Хмельницької області.

Про це повідомляє прес-служба Хмельницького міськрайонного суду.

Оцінена шкода позивачем спричинена начебто незаконними рішеннями слідчого прокуратури Хмельницької області, що виразилось в незаконному закритті кримінального провадження, що було порушено за заявою цього ж чоловіка.

«Постраждалий» вказує, що такими діями слідчого йому спричинено моральну та матеріальну шкоду. Зокрема, визначаючи розмір матеріальної шкоди чоловік виходив з того, що витратив на написання різноманітних скарг чотири години свого часу, кожну з яких він оцінив в 10 тис. грн., також поніс витрати на фарбу, папір, електроенергію та проїзд, відповідно має намір компенсувати усі ці витрати за рахунок держави.

Що ж до розміру моральної шкоди, то саме такий розмір вважає чоловік буде адекватним відшкодуванням його моральних страждань.

Наразі суддя Логінова залишила заяву Хабаля без руху і просить додати копії всіх документів.

Як відомо, у 2017 році Михайло Хабаль подав до Хмельницького міськрайонного суду 550 скарг та клопотань.

Серед скарг на дії слідчих, різноманітних клопотань, час від часу трапляються клопотання, які в пересічних громадян викликають посмішку. До прикладу, скарга на постанову  слідчого про відмову в задоволенні  клопотання про виклик Бога у кримінальному провадженні або ж  скарга на дії слідчого про відмову в задоволенні клопотання про допит  свідка – діда Піхто.

Судді, відповідно до вимог КПК України, змушені розглядати такі скарги та виносити рішення за наслідком розгляду, додали у прес-службі суду.

Як писав НГП, у вересні 2017 року Хмельницький міськрайонний суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном на два місяці для активістів Михайла Хабаля і Артура Кутея, підозрюваних у вимаганні 10 тис. дол у місцевого забудовника.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Клоун, реально клоун, посадіть його за місцем призначення в Скаржуху разом з Грішкою.

 2. Правильно Міша. Ганяй іх. Хай відписуються. А то отримують по 30 тисяч зарплати, а толку з них не має. Прокуратура зараз найбільш корумпований орган в державі. І за землі, які надали прокуратурі, тоже напиши в їхню інспекцію.

 3. Здається мені, що той дядько це “Знову В.В. Путенко”. То його почерк)))

 4. Можу ствердно сказати, що Світлана Логінова не досвідчена суддя, яка виносить неправомірні рішення.

 5. Души их дорогой. Правда за тобой!

 6. а бабу Ягу коли буде викликати? Можна ще Наполеона і Гітлера покликати. Та й всіх в палату №6

 7. Хабаля треба поставити прокурором області !!! А чо, на вигляд чуть пристойніший….

  • Хабаль це наркоман разом з Кутеем , мало того останніх три роки те і роблять що шантажують та вимагають з крупних бізнесменів гроші , будівельников зокрема – тюрьма їх дом на років десять !!!!!!!!

 8. А Лариска Мельник не його адвокат? Вони ж разом всюди були! Вона знаток всього!

  • Люди, ви схаменіться! Коли було, щоб божевільні, такі як оці Хабалі, Лариски Мельник, Бурлики та інший генетичний шлак, відбирали стільки часу, уваги і грошей? “Активісти” дорівнює “божевільні” – зізнайтеся, що є так. А ви граєтеся з тим непотребом. Лише примусова терапія, а як не допоможе – ізоляція на дурку.

 9. Правильно! На дурку! Тьотка не сповна розуму,а Хабаль? Один вигляд говорить про те,що вони шизофреники!

 10. Досить пристойна реклама або тотальна дискримінація Хабаля М. Й….а нічого, що жодне видання чи місцева журнашлюшка чомусь не хоче взяти інтервю в Хабаля М. Й….та й писюни від павутини мали б для себе хоча б зясувати обєктивну істину.Думаю, хмельницький міськрайонний суд займається інформаційною дискредитацією Хабаля М.Й., оскільки не має бажання нести персональну відповідальність за очевидний наслідок йододефіциту серед його працівників…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.