У 2017 році судді відмовляли хмельничанину в допиті Бога та діда Піхто

У 2017 хмельничанин подав до Хмельницького міськрайонного суду 550 скарг та клопотань. Враховуючи, що слідчими суддями за рік в середньому розглянуто по 2000 матеріалів, то скарги та клопотання чоловіка становили четверту частину від загальної кількості розглянутих матеріалів одного слідчого судді.

За інформацією прес-служби суду, на 13 квітня цей же чоловік подав уже 211  скарг та клопотань на розгляд слідчим суддям.

Серед скарг на дії слідчих, різноманітних клопотань, час від часу трапляються клопотання, які в пересічних громадян викликають посмішку. До прикладу, скарга на постанову  слідчого про відмову в задоволенні  клопотання про виклик Бога у кримінальному провадженні або ж  скарга на дії слідчого про відмову в задоволенні клопотання про допит  свідка – діда Піхто.

Судді, відповідно до вимог КПК України, змушені розглядати такі скарги та виносити рішення за наслідком розгляду, додали у прес-службі суду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. Хто цей невгамонний правдолюб?
  Невже Хабаль?

 2. Юридически подкованный пенсионер задолбает любую организацию, и суд в том числе.

 3. Таких “громадських активістів” вистачає скрізь. Це бійці гібридної війни Путіна. Вони сіють зневіру в органи влади в Україні, відверто насміхаються з судів, поліції і прокуратури…. Прикладів вистачає. Один з таких бійців навіть пройшов іспит на призначення на посаду судді. Прізвище – Мельников.

  • Вы уже с тем Путиным с ума посходили, куда не кинь Путин виноват,а в зеркало не пробовали посмотреть?

 4. Це робить хвора людина ймовірно пенсіонер. А що в Скарженцях немає місць ???

 5. це точно Мисько Іосифович Хабаль.

 6. это может быть и автомйданивка Середюк со своим мужем адвокатом

 7. Респект і уважуха Хабалю Михайлу Йосифовичу…а ось судді у своїх висловлюваннях мали б дотримуватись етики та присяги…та й сумне то видовище, коли слідчі судді відмовляють в допиті свідків

 8. Чому Хабаль? А що Артурчик Сторожук гірший??? Чи гірший тим, що Хабаль подав 550 скар, а Сторожук 549 ?

 9. Сторожук точно! Він Богу теж корупцію пришиє)))))

  • Це може бути моя колега – Берізка. Вона теж на гроші грантові пише і вдень і вночі скарги

 10. голова Хмельницького міськрайонного суду має звернутись до представників Книги рекордів Гіннеса та Книги рекордів України для вручення почесного диплому про таку першість…та й штетловські Прокурор Хмельницької області та начальних ГУНП в Хмельницькій області підтримають таку ініціативу голови суду…і хмельничани також будуть не проти…

 11. Ходять слухи в місті Хмельницький, що до памяті прокурорів привів саме той, хто просив допитати в якості свідків Бога,діда Піхто та козака Михайла, про якого і не згадують в коментарях і дописах…а засобом приведення до памяті став висновок експерта з психології про розмір компенсації за моральні страждання автору цих клопотань…чекаємо на рішення суду і запасаємось не попкорном…а ТЕРПІННЯМ…до 16 травня 2018 року…

 12. може ви збираєтесь виставити і Президента України невігласом..а він підтверджує існування Бога і ви всі цьому рукоплещите….
  Петро Порошенко

  Питання Помісної Церкви в Україні виходить далеко за межі проблем церковних. Українська православна церква – Помісна, Автокефальна – це такий же елемент державності, як армія і мова.
  Нам потрібна рішучість, боротьба і молитва до Бога, щоб Господь послав нам єдину Помісну Церкву і Божу благодать. Якщо ми повіримо, що це можливо, це справдиться.
  Ми зробили все, що від нас залежить, але треба зробити навіть більше. Бо це не церковне питання, а історична подія, коли в Україну повернеться єдина церква!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.