У Хмельницькому відбувається щорічний фестиваль Rock&Buh

У Хмельницькому на території Молодіжного парку, що поблизу міського пляжу, відбувається фестиваль Rock&Buh.

Це вже другий щорічний захід, який фінансується за рахунок бюджету і позабюджетного ресурсу. Зокрема, цьогоріч за виступи рок-гуртів влада заплатить 825 тис. грн.

На відкритті фестивалю, 25 травня виступив відомий гурт «Воплі Відоплясова».

Лідер ВВ Олег Скрипка (посередині)

Локації Rock&Buh включають у себе: наметове містечко, фуд-корти та дві сцени, на якій виступають українські та закордонні музиканти. Так, на головній сцені 26 травня виступатимуть гурти «Ангажемент на вівторок» (м. Павлоград), «Akutе» (м. Могилів, Білорусь), «STANZA» (м.Хмельницький), «Detach» (м.Київ), «Антитіла» (м.Київ).

27 травня – гурти “Мотанка” (м. Луцьк), «Lost Gravity» (Великобританія), «Krut» (м.Хмельницький), «Фіолет» (м.Київ), «Мотор”ролла» (м. Хмельницький).

Крім цього, за повідомленням прес-служби міськради, протягом 25-27 травня у Хмельницькому працюватимуть нічні тролейбуси. Вночі з 23.30 тролейбуси курсуватимуть від зупинок «Парк «Молодіжний» та «Вулиця Нижня Берегова» за напрямками у мікрорайони: Ракове, Гречани, Озерна та до зупинки “Завод Катіон”. Вартість проїзду – 6 грн.

Усі фото з фейсбук-сторінки фестивалю.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Молодцы. Круто!

 2. Бабло просрали, берег засрали.

 3. Цікаво, якби у місті керували не Свобода і Батьківщина, якби вони репетували що тратяться гроші з бюджету в той час як іде війна на сході і гинуть наші хлопці.

  • в місті такого ніколи не було і нічого не робили. гроші тупо розкрадали

   • Гроши были в Киеве. А кролик Сеня их оставил на местах. Это децентрализация! Вот теперь и грабят.

   • Раз нечего не делалось, и стало делаться надо как то отметить… увековечить деятелей. У нас есть уже именной парк(Чекмана). Почему бы не назвать пляж- Симчишин- beach.

 4. Так цинічно жодна влада місто не грабували. Тільки ці гопники, яким с…ти на Хмельницький уже довляться. А що назад відригується, то вже містянам по крихті віддають.
  Гуляють циніки як востаннє. Фестивалі, біганки, футбол. Вже й своїх курдуплів з собою таскають. А інші державу захищають. Гинуть бідолахи, щоб ці самодури дуркували.
  Ганьба!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.