Хмельницький заплатить 800 тис. грн за виступи рок-гуртів

Управління культури і туризму Хмельницької міської ради 6 квітня провело аукціон з визначення переможця на надання мистецьких послуг.

За даними системи “Прозорро”, найкращу ціну запропонувала ФОП Тетяна Мишко – 825 тис. грн (очікувану вартість тендера замовник вказав на суму 850 тис. грн).

Під мистецькими послугами маються на увазі виступи 9 музичних рок-гуртів у Хмельницькому. Так, 11 травня до обласного центру приїде «ТНМК» і дасть годинний концерт.

25 травня заплановані виступити рок-гуртів «Воплі Водоплясова» і  «Чумацький шлях».

26 травня «Антитіла», «Detach» і «STANZA» виконають побутовий райдер.

27 травня заспівають «KRUT»,  «Фіолет» і «Мотор’ролла». Тривалість виступів усіх виконавців становитиме 1 година.

Нагадаємо, що 25-27 травня у молодіжному парку Хмельницького відбудеться другий фестиваль рок-музики Rock&Buh. У 2017 році мер Олександр Симчишин пообіцяв, що у наступні роки вхід на «Rock&Buh» залишиться безкоштовним.

Як писав НГП, минулого року на відкриття головної ялинки Хмельницького та свята Миколая була запрошена співачки Ірини Федишин. Її виступ коштував 100 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 29

 1. ТНМК, Антитіла і ВВ – це реально круто

 2. Такі фестивалі молоді дуже потрібні. Раніше – нічого не було в місті. Добре,що місто розвивається в культурному плані.
  Але зараз знову будуть коментувати в стилі: уже все праблкми решили, только фестивали осталось проводить? Лутше дають пенсіонерам по 2 копейки. А молоде – пусть в паркет пиво пьет

  • Как раз, там будут пить пиво и не только))

  • У нас лизуны ботоагитаторы скоро вообще договорятся что города не было, а появился с приходом Симчишина. Они бы лучше начали на заборах писать “Мер сделай дороги”. Таких ям не было давно.

 3. просто пи-здець, тепер у нас буде високий культурний рівень, амінь.

 4. Ну,Алан Парсонс к свидомым победителям гидности не едет,сойдет и танок на майдане конго, под пиво все сгодится. Слава Украине!

 5. Да разве это культурный уровень,когда Ромасюков в носу привселюдно ковыряется?! Пусть начнет с себя!

 6. Бляха-муха, оце діло) ато ніби райцентр якись, нікого і нічого від помаранчевої революції)

 7. А чи багато у місті шанувальників рок-музики?

 8. Хлопці гинуть!!!! Хоч в когось є душа???? Серце???? Невже влада і піар це найдорожче для вас???? Тоді хто ви???

 9. А фЕкальне шествіє буде???

 10. О…є “всьопропало”. Я ж казав налити будуть.
  Давай пенсіонерам дамо по 2 копійки!!! Чи 5 ямок залатаємо!
  Але ж і після цього кричатимуть: в місті для молоді немає нічого..
  Всьопропало….

  • Цинізм страшний

  • Цинізм страшний

  • Еще недавно, твои побратимы со Свободы, тоже использовали “все пропало”. Будь сейчас мером Чернылевский, вы бы все заборы исписали “мер сделай дороги”, а депутат Симчишин выступал бы на сессиях и телевидение с гневными речами про пустую трату денег на свистопляски когда в стране война и весь город в ямах. Хмельницкий весь в ямах, такого не было при прошлых властях.

   • Всьопрапала……
    Всьопрапала….
    Був в Житомирі вчора. Дороги – повна срань. В Хмельницькому ще нормас

 11. Над людьми ще так ніхто не насміхався.

 12. свобода ніколи нічим не брезгувала для них всі средства хороші

  • Саме Свобода показала, що вміє місто зробити кращим. Я голосував за Чернилевського. Тепер зрозумів, що Симчишин – достойний

 13. Фестиваль – це круто. А гроші – невеликі по сьогоднішніх мірках. В Вінниці на один концерт до дня міста витратили 1 млн 200 тисяч. А тут – фестиваль на 3 дні.

  • В Дніпрі на День міста витратили 11 мільйонів гривень. Народ, 11 лямів на 1 день, а тут ВВ, Антитіла, Моторола, Танок на майдані Конго, та інші круті гурти за ціну в 13 !!!!! разів меншу. Про що ви всі тут пишете? Які дороги? В місті за два роки зробили доріг більше ніж за всі 30 років до того разом взяті.

   • Больше ямы сделались. Ямы такие что бассейн можно делать

   • При комуняках за год дорог, садиков, строили больше чем за 30 лет последних

    • ГРОШІ ТЕПЕР НА КИЇВ МАЙЖЕ НЕ ЙДУТЬ… ТОМУ ЗАРАЗ В МІСТІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ДУЖЕ БАГАТО ГРОШЕЙ…НА ВСЕ МАЄ ВИСТАЧИТИ ЯКЩО РОЗУМНО РОЗПОРЯДИТИСЯ ТА МЕНШЕ КРАСТИ !!!

 14. Ага. хліба і видовищ…хліба немає.. тому дають за наші гроші видовищ… весело… проте зі слів у кріїні війна, яку сама і сволота почала… СЛАВА УКРАЇНІ..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.