Городоцька райрада провалила “церковане” зверення. “Герегівці” наполягали на громадських слуханнях

Депутати Городоцької районної ради не спромоглися включити до порядку денного сесії питання “Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні”.

Про це “Незалежному громадському порталу” підтвердив заступник голови райради і депутат від БПП Руслан Райтаровський.

Він зазначив, що 17 травня разом з двома обранцями запропонували влючити це питання до порядку денного. У результаті 11 із 22 присутніх проголосували “за”.

“Таке рішення виявилося певною несподіванкою, адже місцеві ради на Львівщині, Тернопільщині, Чернівеччині без проблем підтримали. У нас же частина фракції “За конкретні справи” заявили, що вони не готові, мовляв, необхідно провести з цього приводу громадські слухання. Дивно, бо їхній лідер, народний депутат Олександр Герега голосував за аналогічне рішення у Верховній Раді”, – зазначив Райтаровський.

Нагадаємо, що під час представлення нового голови Хмельницької ОДА Президент Петро Порошенко заявив, що “автокефальна церква – це атрибут української незалежності”.

“Чотири церкви розколюють країну, одна церква об’єднує країну, а нам як повітря потрібна єдність в умовах зовнішньої агресії проти нашої держави для того, щоб ми рухалися вперед”, – сказав глава держави.

Раніше НГП писав, що Хмельницька облрада на черговій сесії 14 червня готує ухвалити звернення щодо підривної діяльності УПЦ МП.

Як відомо, 19 квітня 2018 року Верховна Рада проголосувала за звернення про створення в Україні Єдиної Помісної Церкви. Рада підтримала президентське звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія про створення Української Автокефальної Церкви. Документ у сесійній залі представив сам Президент.

22 квітня Вселенський патріархат розпочав процедуру для надання Автокефалії Православній Церкві в Україні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Ох пожаліє ще Порошенко про ці ігри з герегами. Розведуть і кинуть.

  2. 22 квітня Вселенський патріархат розпочав процедуру для надання Автокефалії Православній Церкві в Україні.А для чого тоді нікому не потрібні рішення сесій районних рад?Просто так, щоб наробити шуму на місцях і створити , ще один черговий конфлікт. І чому подавав запит заступник голови ради (прихвостень пороха) чому не хтось інший, і за чиєю вказівкою це відбувалось.В черговий раз уряд відволікає увагу від проблем насушних…слідкуйте уважно тепер бо під цей шумок, щось будуть пропихати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.