Суд арештував дві автівки дружина екс-керівника “Хмельницькобленерго” Шпака

Печерський районний суд Києва арештував дві автівки дружина екс-керівника “Хмельницькобленерго” Галини Шпак.

Олександр Шпак із сім'єю. Фото "Є"

Олександр Шпак із сім’єю. Фото “Є”

Про це свідчить ухвала суду від 8 травня.

Зокрема, під арештом опинилися MAZDA CX-5, 2013 року випуску і TOYOTA CAMRY, 2004 року випуску.

Натомість суд відмовився арештовувати земельну ділянку площею 0,1891 га, дві квартири площами 92,3 кв. м і 151,1 кв. м та машиномісце, оскільки вказане майно належить дружині на праві приватної власності за договором дарування, що не є спільною сумісною власністю подружжя відповідно до ст. 61 Сімейного кодексу України.

Разом з тим, як вдалося дізнатися “Незалежному громадському порталу”, 25 квітня квартиру площею  92,3 кв. м в Одесі і машиномісце були переписані на сина колишнього гендиректора обленерго Олег Шпака на підставі договорів дарування.

Нагадаємо, що 24 квітня Генпрокуратура повідомила про підозру колишньому керівнику ПАТ «Хмельницькобленерго» Олександру Шпаку у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Він підозрюється у причетності до розтрати 23,4 млн грн під час електромонтажу, пусконалагоджувальних робіт, вимірювання та випробування в рамках будівництва ПС 110/10 кВ «Прибузька» у Хмельницькому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Цікаво чим закінчився розгляд клопотання про арешт Шпака ОЛ?

  2. В сина теж квартири арештувати, і порушити справу за легалізацію майна отриманого злочинним шляхом (через співучасть у вчиненні злочину). І з прокуратури вигнати цього вундеркінда, перед тим перевіривши на профпридатність.

  3. Сын за батька не в ответе.

  4. Закінчилось тим,що в арешті Шпака Печерським судом відмовлено,оскільки вже на початковій стадії зрозуміло про надуманість цієї ситуації.

  5. Думаю і ці арешти скасують після законного рішення у провадженні.

  6. Знову шоу,популізм і т.д.Головне гарна картинка.

  7. Тут і картинки гарної не вийшло.Судом відмовлено в арешті особи а також в арешті майна.Арештували 14 і 5 річні машини дружини.А де ж мерседеси і лексуси?

  8. Віддасть акції що йому належать і буде вільний но без акцій

  9. Дивне співпадіння активізації подій.В квітні оголосили про приватизацію ПАТ “Хмельницькобленерго” і також в квітні повідомили про підозру за подіями 2013 року.При чому підстанція працює,і кошти використані відповідно до договору.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.