Хмельниччина посідає 9 місце за кількістю підписаних декларацій з лікарями – ОДА

На 14 травня до всеукраїнської кампанії “Обери свого лікаря” долучилося понад 125 тисяч мешканців Хмельниччини, котрі підписали відповідні декларації з лікарями.

Про це під час робочої наради сказав голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук.

Посадовець відзначив злагоджену роботу медичних закладів області та їх працівників, які активно включилися в роботу з підписання декларацій. Зараз у електронній системі здоров’я зареєстровано 33 медичних заклади області, а декларацію можна укласти із 606 лікарями.

“Звичайно, питання на місцях є, бо в окремих амбулаторіях проблеми існують з підключенням до мережі Інтернет або забезпеченість оргтехнікою, але вирішуються вони в робочому порядку. Процес укладання угод з лікарями відбувається досить активно, про що свідчить 9 місце Хмельниччини за кількістю підписаних декларацій у загальноукраїнському рейтингу”, – сказав голова ОДА.

Нагадаємо, що з 2 квітня цього року пацієнти можуть підписати декларації з сімейним лікарем, педіатром чи терапевтом без прив’язки до місця прописки чи проживання. Це відбувається за допомогою електронної системи “eHealth”.

На цю ж тему читайте інтерв’ю з Борисом Ткачем: “У Хмельницькому активні сімейні лікарі зможуть отримувати 16-18 тисяч гривень зарплати”

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.