Служба облавтодору віддала 170 млн грн своїм улюбленим підрядникам на ремонт автошляхів

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області розіграла 169,5 млн грн на ремонт двох доріг державного значення.

Як повідомляється у системі “Прозорро”, тендер на поточний середній ремонт дороги державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (через Вінницю) на ділянці км 225+976 – км 230+446 виграло ПрАТ “Хмельницьке ШБУ-56″ з пропозицією 90,1 млн грн. Єдиним конкуретом було тернопільське ТОВ «Техно-Буд-Центр» з різницею у 0,3%.

Згідно з постановою Кабміну від 7 лютого 2018 року №49, поточним ремонтом буде охоплено 4,47 км дороги. Усі роботи мають завершити до кінця грудня 2019 року.

Інший тендер – поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів (окремими ділянками) (км 276+045 – км 281+612) – виграло ТОВ «Техно-Буд-Центр». Загальна вартість робіт становить 75,5 млн грн.

Конкуренцію цьому підприємству склали ПрАТ “Хмельницьке ШБУ-56″ з пропозицією 79 млн грн і ТОВ “СТЛ+М” (Хмельницький) – 79,4 млн грн.

Згідно з розпорядженням Кабміну від 17 січня 2018 року №78, на поточний середній ремонт дороги Н-25 Городище-Рівне – Старокостянтинів (окремими ділянками) передбачено 54,3 млн грн. За ці кошти заплановано відремонтувати 5,56 км.

Зауважимо, що тендем ТОВ “Техно-Буд-Центр” -ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56″ часто бере участь у тендерах, які оголошує Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області.

Як писав НГП, ПрАТ “Хмельницьке ШБУ-56″ одержало 106,4 млн грн на на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир-Чернівці.

Довідково. “Хмельницьке ШБУ-56” опосередковано пов’язують з нардепом від Хмельниччини Сергієм Лабазюком. Раніше це підприємство належало депутату Хмельницької облради Івану Гладуняку. Наразі в реєстрах кінцевим власником зазначається мешканка Чернівців Галина Ставчанська.

«Техно-Буд-Центр» належить Григорію Процику з Тернополя. Раніше його співвласником був Любомир Грегоращук, чий син Андрій був депутатом Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода». Андрій Грегоращук є зятем екс-керівника Служби автодоріг у Рівненській області Юрія Проника, який раніше обіймав аналогічну посаду в Тернопільській області. Син Проника Орест також керував ДАК «Автомобільні дороги України».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.