Губернатор Корнійчук створив управління природних ресурсів та екології

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук утворив управління природних ресурсів і екології облдержадміністрації зі штатом 18 працівників.

Про це свідчить його розпорядження від 4 квітня.

Новостворена структурна одиниця одержала функції, якими раніше був наділений обласний департамент екології та природних ресурсів. Крім цього, доручено перейменувати департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації у департамент агропромислового розвитку.

Як писав НГП, 20 вересня 2017 року голова ОДА Олександр Корнійчук підписав розпорядження про оптимізацію структури обласної державної адміністрації. Згідно з ним, було ліквідовано департамент екології та природних ресурсів з передачею відповідних функцій обласному департаменту агропромислового розвитку.

Міністр екології України Остап Семерак назвав рішення Корнійчука “горе-ініціативою” і пообіцяв підіймати це питання перед урядом.

У результаті кадрової пертрубації крісла начальника директора депаратаменту екології позбувся Сергій Вавринчук. Наразі він програв два суди і подав касаційну скаргу.

Крім цього, у жовтні 2017 року народний депутат Олексій Рябчин надіслав запит до голови ОДА Олександра Корнійчука з проханням роз’яснити ситуацію з ліквідацією департаменту екології. У відповідь перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко зауважив, що “ОДА буде забезпечено ефективне і безперебійне функціонування департаменту агропромислового розвитку у сфері реалізації державної політики щодо охорони навколишнього природного середовища в області”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. не мав як вигнати Вавринчука, взяв ліквідував управління))) махінатори, Остап Бендер нервово курить))) пройшли торги тепер під когось відкрив управління)))

 2. Якби він ще так ліквідував екологічну інспекцію, то взагалі ціни б йому не було. Ато той жирний дєд вже всі печінки з’їв

 3. Не рано? А якщо касацію Вавринчук виграє?

 4. Доволі передбачуваний хід. Але врешті, інакше з цими зажравшимися хабарниками і не можна.

 5. От мене давно мучає питання, а де це Вавринчук свої мільйони нажив? Звідки у нього машина за 3 млн грн???
  Дружина на ветеранах нажилась? Чи він накрав на ліцензіях?

 6. Вот звільнити Ваврика, то звільнили , але він йому не страшно, він і далі заробляє на тому, що встиг віджати, якби його судили … Але мрії, мрії, дякую, що хоч одну гниду вигнав

 7. З Вавринчука яка користь була? Його особиста війна з Гуменюком … Але під цим прапором він крав не менше, ніж Гуменюк

 8. Якщо прийде нормальна людина, то чом би і ні? Подивимось, кого назначать. Надіюсь, що когось толкового. Хто зможе навести порядок , а не тільки ліцухами торгувати

  • А нормальна – це яка? Яка та міра нормальності керівника державного органу?

 9. Систему структур, які діють проти екології, потрібно знищувати на чолі з міністром. Місце Семерака і всіх його холуїв має бути за гратами поруч із ригівською бидлотою. Бо з тими покидьками ми нічого доброго не зробимо, а рештки України знищимо!

 10. Хмельниччина багата на природні багатства. І в усьому світі подібним лише пишались. У нас це знищують. Вавринчук і гуменюк, які мали б берегти нашу екологію, стали посібниками у вчиненні постійного злочину. Врешті самі його вчиняли. Вони як ніхто інший знають як заробляти на природі і цим займались, а гума і досі займається. Торгують тварюки на ліво і право всім шо треба берегти.

 11. То вавринчук дав дозволи на спалення вугля в бочках за 20 метрів від моєї хати! І досі маму лікую від тої отрути!!!

 12. Рибні війни сергій михайлович покривав. Чхав він на те шо простих роботяг били. З браконьєрства він свій шматок мав. А ми мучились. Він під ригами ходив. І ходить. Тілько сєньою криється аби відмазували а сам на київ постійно чумодани возить.

 13. До чого ми дожили? Погляньте,замисліться – хто нами керує – депресивна, задрочена, тупа істота!Жах.

 14. це питання фінансове та політичне-як гарантія бути на посаді очільника ОДА замість представника ЗКС
  відновлюєш управління- ми тебе лишаємо

 15. Цікавить питання чому дописувачі не звертають уваги на самі процеси, що відбуваються у структурі ОДА. Голова адміністрації без жодних пояснень декілька місяців тому ліквідовує департамент екології, його перший заступник запевняє, що департамент АПК впорається з покладеними на нього функціями екодепартаменту. І зараз знову відбуваються зміни у структурі ОДА. Одже рішення про ліквідацію департаменту було неефективне та потягло за собою негативні наслідки, серед яких:
  1. Було здійснено видатки на виплату необхідних коштів працівникам, які були звільнені з посад.
  2. Звільнено з посад працівників, які (погано чи добре), але забезпечували роботу з природоохорони.
  3. Для забезпечення ліквідації органу було задіяно працівників ліквідованого та інших департаментів, впродовж тривалого часу не виконували своїх основних обов’язків, а займались ліквідацією. Це також можна розцінювати як недоцільне використання коштів.
  4. Новостворене управління не буде нести ніякої відповідальності за прийняті рішення та збереження документів, що видавались ліквідованим департаментом.
  Враховуючи викладене можна зроби висновок, що ліквідація департаменту це шулерський фокус керівництва ОДА спрямований на усунення від посади керівника (єдиний позитивний момент) але фактично ліквідація департаменту це безвідповідальне та одноосібне рішення головного менеджера ОДА, яке не дало жодних результатів для покращення роботи у природоохоронній сфері.

  • в мене така ж думка… просто зводяться рахунки між окремими персоналіями..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.