Екс-еколог Вавринчук подався в касаційний суд через ліквідацію свого департаменту

Колишній директор департаменту екології Хмельницької ОДА Сергій Вавринчук подав касаційну скаргу до Касаційного адміністративного суду, в якій вимагає скасувати розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації від 20 вересня 2017 року № 816/2017-р “Про оптимізацію структури обласної державної адміністрації”.

Про це свідчать дані сайту “Судова влада України”.

Касаційна інстанція 7 лютого відкрила провадження по цій справі.

Як писав НГП, еколог Вавринчук уже програв два суди. Вінницький апеляційний адміністративний суд погодився з висновками суду першої інстанції, що голова обласної державної адміністрації визначає структуру місцевих державних адміністрацій і може утворювати структурні підрозділи, в тому числі і такі, що не зазначені в рекомендаційному переліку (постанова Кабміну №606 від 18 квітня 2012 року – НГП), в межах бюджетних асигнувань, виділених для утримання відповідної місцевої державної адміністрації.

26 грудня голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук звільнив Сергія Вавринчука з посади директора департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації.

Як відомо, Вавринчук очолював департамент з 17 травня 2013 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Має за ЩО судитися.

 2. А коли вже таких керовників будуть суди, а не просто звільняти? За роки його керування де та екологія, чому всі берега Дністра забудовані і ним до речі теж?
  А де то правосуддя, щоб спитало його за бездіяльність на посаді , ба більше, злочинні рішення проти екології?

 3. Хабарник він, та шахрай! Будучи на держслужбі такий маєток відбудував поблизу Хмельницького, що ого-го!!! І ніхто не перевірить його офіційні доходи та витрати, які явно не співмірні.

  • він побудував… корнійчук з биркою ще по декілька побудують…ось такі реалії життя… тих хто біля корита…

 4. Ооо, Сірожка попхавсі на касацію? Баблішка багато має, судячи з декларації) ото цікаво – назбирав на перегляд справи, чи, може, вирішив не розмінюватись на дрібниці? Шо ж ти так не відстоював екологію області, як за свою посаду гризешся?

 5. Мда… Не наїсться…
  Весь час з Гуменюком за корито чубився, і далі продовжує…

 6. Срожа! Схаменись! Не хотять тебе,а ти хочеш! Такого ще не було! Суди змагання,пий каву,весело живи!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.