Допитливі судді не почули конкретики, чому люди обдаровували землею доньку екс-губернатора Ядухи Допитливі судді не почули конкретики, чому люди обдаровували землею доньку екс-губернатора Ядухи

Трійка Хмельницького міськрайонного суду продовжує заслуховувати свідків сторони державного обвинувачення у так званій земельній справі колишнього голови ОДА Василя Ядухи,… Далі »

Теплопостачальник Шепетівки, який зірвав опалювальний сезон, заплатить моральну компенацію споживачам Теплопостачальник Шепетівки, який зірвав опалювальний сезон, заплатить моральну компенацію споживачам

Мешканці будинку №80 на вул.Героїв Небесної Сотні у Шепетівці Валентина Кравець і Ольга Шпортун через суд виграли моральну компенсацію у ТОВ «Шепетівка Енергоінвест»… Далі »

Екс-керівник Ради “Майдану” Міщук заявив про підпал свого буса Екс-керівник Ради “Майдану” Міщук заявив про підпал свого буса

Представник Аграрної партії і колишній майданівець Алім Міщук заявив про підпал свого буса цієї ночі. “Дев’яності роки повернулись. О 4.30 27… Далі »

На Хмельниччині діє 147 стаціонарних пунктів oбігріву На Хмельниччині діє 147 стаціонарних пунктів oбігріву

З метою запобігання нещасним подіям через зниження температури на території Хмельницької області функціонує 147 стаціонарних пунктів обігріву. Про це половімляє Головне… Далі »

На Хмельниччині поліція затримала злодія в законі “Льору Сумського” На Хмельниччині поліція затримала злодія в законі “Льору Сумського”

В понеділок, 26 лютого, у Хмельницькій області правоохоронці затримали злодія в законі на прізвисько “Льора Сумський”. Він разом із місцевим… Далі »