Екс-керівник Ради “Майдану” Міщук заявив про підпал свого буса

Представник Аграрної партії і колишній майданівець Алім Міщук заявив про підпал свого буса цієї ночі.

“Дев’яності роки повернулись. О 4.30 27 лютого 2018 го затушили підпаленого мого буса, який стояв на вулиці біля мого будинку. Підпалили з двох сторін – колесо переднє під водієм та зону радіатора з правої сторони. Два роки тому підпалили комбайн і трактори на моєму підприємстві”, – написав він у “Фейсбуці”.

Цей випадок він пов’язав з громадсько-політичною діяльністю.

Як писав НГП, 14 лютого Міщук сповістив про вихід з громадської організації “Хмельницький Майдан” .

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 26

 1. Такий хробак міг і сам його підпалити, заради страховки чи самопіару…

 2. Бумеранг наздогнав… Як до людей, які мали нещастя на нього працювати, так і отримав….

 3. На жаль є лише автоцивілка. Страховка відпадає. Вам “Ананіми” нема чого переживати – у вас нема ні ворогів ні друзів. Ви -овочі. Налітайте !!!

 4. На жаль є лише автоцивілка. Страховка відпадає. На рахунок самопіару ? То завтра себе спалити ? Оце буде самопіар !
  .Вам “Ананіми” нема чого переживати – вас не підпалять, у вас нема ні ворогів ні друзів. Ви -овочі. А може й оті хробачки.

 5. Лесюнька ще та жирна торба,схожа на мужика! Так шо Ви Галя не звертайте уваги на цю пику,вона все забула… Язик довгий,а брехуха не доведи Господь! Нашим,вашим,встигала лишень перевертати кепку! Мало життя навчило,ой мало! Все повернеться до краплинки!

 6. Навіщо згадувати цих прохіндеів – Міщука і __ __ бло? Нехай ідуть у небуття, «хероі».

 7. она згорела от стыда шо у нее хозяин политическая проститутка ,аферист и баламут

 8. Що вами анонімними рухає в вашій злобі !? Що , яку країну ви залишите вашим дітям і внукам ?! Ви ж на Титаніку, але гризете і гризете один одного !

 9. Купить новий,нехай не стогне. Ти бач як роз говорився,а коли наклепи на людей зводив,нормально спав? Звинувачував просто так,бо кобила Леся сказала ,Лариса хвора на голову . Ти йшов до влади,але прийшлось вказати куди треба йти! Не жалко! Сволоч!

 10. Алим, вот про “Титаник” кому кому,а тебе не стоит говорить. Агитацией, что бы на него сесть и поплыть, занимался ты.

 11. как только у мищука появляются новые хозяева, перед которыми ему надо как то подняться в глазах, у него сразу начинает что то гореть, кто то выведет в конце то концов этого мошенника, прохиндея и брехуна на чистую воду

 12. Ох який гадючник!

 13. и что вы думали, вечером в проплаченом сюжете по интеру, этот так называемый активист а на самом деле скрытый рыг и маститый аферист мищук, со своим новым хозяином, вещают что подпалом старого алимовского корыта, которое нужно было давно выкинуть, на них тыснуть олигархи, хочется аж блевать от этой продажной мищуковской шкуры.

  • Путін – огризок, Мєдвєдєв – огризок, Міщук – також огризок. Сопадєніє? Не думаю!

 14. Не жалко! Навпаки!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.