Хмельницький мер дорікнув попередникам за житловий будинок “у спортивній зоні” біля річки Південний Буг

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин вважає, що якби попередники не видали дозвільної документації на будівництво житлового комплексу “Спорт Сіті”, що на вул. Прибузька, 5/1, то це місце зайняв спортивний об’єкт комунального призначення.

Таку думку він висловив журналістам під час прес-конференції у перерві засідання сесії.

Він заначив, що на нинішній сесії під час голосування за внесення змін до міського бюджету було передбачено 6 млн грн на виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництво Палацу спорту на вул. Прибузька, 5/1А. Ще 1,2 млн грн – на виготовлення проектно-кошторисної документації щодо будівництва Льодового палацу на вул. Прибузька, 7/3А.

“З самого початку ми заявили, що цю територію (землю на Прибузькій, що неподалік річки Південний Буг – НГП) під житлову забудову не віддамо. І якби не одержали у спадок “Спорт Сіті” з усією дозвільною документацією та виділеною земельною ділянкою, то на місці нього теж був би спорт”, – наголосив Симчишин.

Мер заявив, що вже цього року Хмельницький розраховує одержати 20-30 млн грн. з держбюджету на будівництво Палацу спорту. Наразі обласний центр бере участь у конкурсному відборі у рамках відповідної держпрограми.

Як писав НГП, у Хмельницькому Палац спорту мають звести на вул. Прибузька, 5/1А на земельній ділянці площею 25,2 тис. кв. м. Прогнозується, цей об’єкт повинен покращити спортивну інфраструктуру підготовки команд з ігрових видів спорту, збільшення кількості дітей та підлітків, які будуть займатися регулярними заняттями фізичною культурою та спортом; дасть можливість місту приймати матчі Єврокубків з футзалу та волейболу.

Будівництво Льодового палацу очікується на вул. Прибузька, 7/3А. Площа земельної ділянки становить 25 тис. кв. м. Палац може використовуватися для проведення повноцінних тренувань та виступів хмельницьких спортсменів щорічно і незалежно від погодних умов; місто зможе приймати змагання з хокею, фігурного катання та інших зимових видів спорту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 23

 1. Вали на папірєдніків))

 2. Про будівництво Палацу Спорту на Прибузькій вперше заявив С Мельник і проект зробили. Спорт сіті вирішили будувати ті самі депутати які і сьогодні при владі в міській раді.

  • а ще Мельник заявив, що він друг Ілона Маска. На проект гроші виділили тільки на цій сесії.

   • Не памятаю щоб Сергій Мельник таке казав. Він не брехав.

   • Так так гроші виділили на цій сесії а проект був за Мельника
    Зараз Порох місту віддав всі гроші є шо виділяти.

    • мельнику треба терміново змінити своїх помічників. проект не можу бути сам по собі, на проект виділяються кошти і він виготовляється за кошти, кошти виділили сьогодні. може мельнику щось наснилося і він фантазував про проект.

   • Це ж Мельник будує Спорт Сіті народ ви шо не знали ? Скочеляс там номінально .

  • Є ідея, є проектна пропозиція, є проектно-кошторисна документація. Всі газети за Мельника писали про цей палац спорту на Прибузькій. Помічників його не знаю. Але правда має бути правдою. Свободівці дуже агресивні, злі і рідко правдиві.

   • Всі газети, це круто написано. Які газети? Номера?

   • З яких це пір ви можете судити про всіх свободівців лише і за одного неадеквата? Є багато дійсно не нормальних свободівців у Хм але самі нормальні зараз і міській раді і вони не б’ють байдики! Подивіться як місто змінилося

    • как это город изменился? Что писанки в центре установили, это изменения. ям на дорогах больше стало надо заметить. пропки, техники много, а по весне ям стает больше, вот в целом и характеристика изменений

 3. А Скочеляс слушает и дальше икру кушает.

 4. Ця ділянка виставлялась на аукціоні в 2013 році – Мельником, отже, і дозвільні документи і за його вказівки видавались. Так що Симчишен тут дійсно, ні до чого. Мельник побрив добре забудовника, інформація точна.

  • А містобудівні умови і обмеження видані 9 жовтня 2015 року. Видав Костя Суперфікцій. Зараз Спортсіті має всі дозвола і є повністю законним будівництвом

 5. Да, в потім Мельник одразу почав імітувати боротьбу із забудовником, подаючи пусті скарги в різні інстанції, наперед знаючи, що з цього нічого не вийде, бо у того на руках всі документи правильні. Але це робилось ним, щоб відвести від себе підозри…. Хабарник він одним словом.

 6. Не вводьте нас в оману. На аукціон земельні ділянки виставляються тільки за рішенням сесії.

 7. Було рішення сесіі. Мельник пропихав тоді все, що завгодно.

 8. Ви щось наплутали. Це зараз немає опозиції. Так мер сказав.

 9. Всі скандальні забудови на берегах Бугу: Ультрасервіс, Кам’янецька, 2, ТЦ Квартал, Спортсіті, забудова Зарічанської біля стадіону політехнічного коледжу, Залізняка біля озера, будинок біля 5 школи. Всі суперфіції. Це робота Мельника і Чернилевського. Вся документація видана в 2013-2015 роках. Чекман і Приступа ніколи такого дерибану собі не дозволяли.

  • Але ж з ультрасервісом порвшали, чому спортсіті дозврляється забудова? Ще й русло річки змінили

 10. Старой предание ,да верится с трудом..

 11. То що Діснейленду не буде?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.